izmir escort

reklam

KAPADOKYA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ’NDE 229 ETKİNLİK YAPILDI « Nevşehir Trend Haber

1 Ağustos 2021 - 08:16

KAPADOKYA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ’NDE 229 ETKİNLİK YAPILDI

Son Güncelleme :

17 Ocak 2017 - 8:43

45 views
reklam
KAPADOKYA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ’NDE 229 ETKİNLİK YAPILDI
reklam

Nevşehir Belediyesi tarafından kültürel ve sanat alanında etkin hizmetlerin yürütülmesi amacıyla 2006 yılında hizmete kazandırılan Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi, 2016 yılı içinde kamu kurum ve kuruluşlarla ve özel kurumların işbirliği ile toplam 299 farklı etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Nevşehir’de hizmete girdiği günden beri kültür ve sanat hayatının nabzının attığı bir merkeze dönüşen Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde, geçen yıl içerisinde kamu kurum ve kuruluşları ile çeşitli sivil toplum örgütlerinin tiyatro, gösteri, toplantı, konferans, kongre, ve eğlence programları olmak üzere toplam 299 etkinlik organizasyonu gerçekleştirildi.

Kültür ve sanat hayatının oldukça renkli bir şekilde geçtiği Kapadokya Kültür Merkezi’nde geçen yıl 10 tiyatro,13 konser, 32 konferans, 29 seminer,28 eğitim ve 54 toplantı organizasyonu yapılırken 82 de değişik kapsamlı organizasyonlara imza atıldı.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde geçen yıl içerisinde ilk,orta lise ve dengi okulların düzenlediği 51 okul etkinliği yapıldı.

Nevşehir’de kültür ve sanat alanında önemli çalışmaların gerçekleştirildiği Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’ nde ayrıca alanlarında uzman öğreticiler rehberliğinde çeşitli müzik enstrümanlarının da eğitimleri veriliyor.

Nevşehirli vatandaşların büyük ilgi ve beğeni içerisinde takip ettiği etkinliklerinin , 2017 yılı içerisinde de artarak devam edeceği belirtildi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam