izmir escort

reklam

Kapadokya Göreme spor Transfer çalışmalarını sürdürüyor « Nevşehir Trend Haber

5 Ağustos 2021 - 22:48

Kapadokya Göreme spor Transfer çalışmalarını sürdürüyor

reklam

Nevşehir 1. Amatör kümede şampiyon olarak BAIL Liginde mücadele edecek olan Göremespor Teknik Direktör sorunun eski Nevşehirsporlu İsmail Güzel ile çözen Kapadokya Göremespor  iddialı bir ekip kurmak için kolları sıvadı.
2018-2019 futbol sezonunda Şehrimizi Bölgesel Amatör ligde temsil edecek olan Kapadokya Göremespor 7 Futbolcu ile anlaştı.

Transfer edilen futbolcular geçen sezonu Yozgatspor’da geçiren Selim Öztürk (28), Adana Toroslar Belediyespor’dan Ramazan Zengin (22), Çanakkale Çardakspor’dan İbrahim Furkan Bakır (21), Ankara Yurtkurspordan Beytullah Çamurlu (22), Kayseri Talas Belediyespor’dan Delil Geriş (21), Bursa Kestel Belediyespor’dan Osman Tuna (24) ve son olarak ta Çankırıspor’dan İsmail Özdoğan (23) kadroya kattı.Yöneticiler transferleri n devam edeceğini belirterek BAL Liginde ses getirecek bir kadro oluşturacaklarını ifade ettiler.

21 Haziran 2018 - 5:25

59 views

Nevşehir 1. Amatör kümede şampiyon olarak BAIL Liginde mücadele edecek olan Göremespor Teknik Direktör sorunun eski Nevşehirsporlu İsmail Güzel ile çözen Kapadokya Göremespor  iddialı bir ekip kurmak için kolları sıvadı. 2018-2019 futbol sezonunda Şehrimizi Bölgesel Amatör ligde temsil edecek olan Kapadokya Göremespor 7 Futbolcu ile anlaştı. Transfer edilen futbolcular geçen sezonu Yozgatspor’da geçiren Selim Öztürk […]

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam