reklam

Kamp sona erdi « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 16:45
reklam

‘Hanifi Bender Eğitim Kampı’ sona erdi

Nevşehir Ülkü Ocakları tarafından öğrencilerin yarıyıl tatilini en iyi şekilde değerlendirmesi için açtığı ‘Hanifi Bender Eğitim Kampı’ sona erdi.

Yaklaşık 100 öğrencinin katılım gösterdiği ve oldukça verimli geçen kampın son gününde öğrencilere yönelik doğa yürüyüşü düzenlendi. Gün boyu doğa ile iç içe yürüyüşün ardından Gençlere, Ürgüp yolu üzerinde ki Kapadokya Park’ta yemek ikramında bulunuldu.

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker bünyesinde çalışmalarına son verilen kampta dini sohbetler başta olmak üzere, spor faaliyetleri, ilk yardım, tarih, zeybek kursu gibi pek çok etkinlik yer aldı.

Konu hakkında açıklamada bulunan Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, “Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı olarak ortaöğretim teşkilatımıza yönelik yarıyıl tatilini verimli geçirmek için düzenlediğimiz Hanifi Bender Eğitim Kampı sonlanmıştır. Kamp kapsamında gençlerimiz zeybek kursundan spor faaliyetlerine, dini sohbetlerden ilk yardım, tarih gibi eğitim seminerlerine pek çok konuda kendilerini geliştirme fırsatı buldular. Oldukça verimli geçen bu eğitimlerin son gününde genç bozkurtlar bölgemizin imkanlarından da faydalanarak doğa yürüyüşü yaptılar ve sonunda da ocak başkanımızın yemek ikramıyla kampı sonlandırdılar. Tüm bozkurtlara başarılı bir yarıyıl diliyoruz.” dedi.

 

Kamp verimli geçti

Tatil boyunca kamplara günübirlik katılan öğrenciler ise kampın oldukça verimli geçtiğini ifade ederek, Nevşehir Ülkü Ocakları öğrencilere yönelik birçok faaliyete imza atıyor. Yarıyıl tatilinde açılan Hanifi Bender Eğitim Kampı’na bizlerde katılım sağladı. Kampta birçok etkinlik yer aldı. Tatilimizi dolu dolu geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri yararlı işlere yönlendiren başta ocak başkanımız olmak üzere, tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ederiz.” dediler

05 Şubat 2018 - 7:26

44 views

Kamp sona erdi

‘Hanifi Bender Eğitim Kampı’ sona erdi Nevşehir Ülkü Ocakları tarafından öğrencilerin yarıyıl tatilini en iyi şekilde değerlendirmesi için açtığı ‘Hanifi Bender Eğitim Kampı’ sona erdi. Yaklaşık 100 öğrencinin katılım gösterdiği ve oldukça verimli geçen kampın son gününde öğrencilere yönelik doğa yürüyüşü düzenlendi. Gün boyu doğa ile iç içe yürüyüşün ardından Gençlere, Ürgüp yolu üzerinde ki Kapadokya […]

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam