reklam

Jandarma uyuşturucu ile mücadelesini sürdürüyor « Nevşehir Trend Haber

26 Ekim 2021 - 10:50

Jandarma uyuşturucu ile mücadelesini sürdürüyor

Son Güncelleme :

23 Eylül 2021 - 18:46

28 views
reklam
Jandarma uyuşturucu ile mücadelesini sürdürüyor
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)- Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Göreme beldesi ile Acıgöl ilçesinde yapılan aramada 4 kişinin üst ve ev aramalarında toplam 428 gram kubar esrar maddesi ile uyuşturucu madde kullanma aparatı ele geçirildi.

Alınan bilgilere göre, Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından uyuşturucu ve uyarıcı madde ile mücadele kapsamında, Nevşehir’in merkez  ilçeye bağlı Göreme beldesinde; F.D. isimli şahsın üzerinde yapılan aramada 128 gram Kubar Esrar maddesi ele geçirildi.

F.D. isimli şahıs hakkında, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Uyuşturucu Madde Kullanmak, Satın Almak, Kabul Etmek/Bulundurmak suçundan adli işlem başlatıldı.

Nevşehir’in Acıgöl ilçesinde de,  S.B., M.E. ve F.E. isimli şahısların üzerinde ve evinde yapılan aramada, 300 gram Kubar Esrar ve 2 adet uyuşturucu madde kullanma aparatı ele geçirildi.

Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 1 şahsa Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti, 2 şahsa ise Uyuşturucu Madde Kullanmak, Satın Almak, Kabul Etmek/Bulundurmak suçundan adli işlem başlatıldı.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam