reklam

İYİ Parti köy ve ilçelere çıkartma yaptı « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 03:14

İYİ Parti köy ve ilçelere çıkartma yaptı

Son Güncelleme :

26 Mayıs 2018 - 7:32

54 views
reklam
İYİ Parti köy ve ilçelere çıkartma yaptı
reklam

Hızlı ve kontrollü bir şekilde, il ve ilçelerde seçim çalışması yapan iyi parti seçim gününe kadar ziyaret etmedikleri yer kalmayacak şekilde programlarına devam ediyor. Heyette İl başkanı Serkan Canpolat, Milletvekili adayları Musa Ertaş, Fatih Mehmet Şahin ve Hüseyin Sevindik ve İyi parti teşkilatı yer aldı.

Nevşehir Sanayi sitesinde esnaf ile buluşan vekil adaylarından Musa Ertaş, Esnafın halinden esnaf anlar diyerek büyük bir coşku ile karşılandı. Esnafın sıkıntılarını dinleyen ve onlar için herşeyi İYİ yapmaya geldiklerini belirttiler.

Daha sonra Topaklıya giden iyi parti heyeti Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’i karşıladı. Topaklı Belde teşkilatında halk ile konuşuldu ve tamam dediler.

Programa hız kesmeyen ekip Gülşehir’e geçerek parti binasında iyi partililer ile seçim değerlendirmesi yapılarak, Gülşehir esnafını ziyaretleri gerçekleştirildi, esnafın sıkıntıları dinleyen heyet, onlar için yapılacak düzenlemeler hakkında bilgi verdiler. Teveccüh ile karşılanan heyet tamam sözü alarak yüzleri gülen bir şekilde Gülşehir’den ayrıldı.

İftar programı içinde Tuzköy belediyesinin düzenlemiş olduğu, iftar programına katılan heyet, Tuzköy’de seçim konuşması yaparak, halkın desteğini aldılar.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam