reklam

İŞ İNSANI MUHAMMET  ÇİFTÇİBAŞI, 1500 FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU « Nevşehir Trend Haber

16 Eylül 2021 - 14:15

İŞ İNSANI MUHAMMET  ÇİFTÇİBAŞI, 1500 FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU

Son Güncelleme :

04 Ağustos 2021 - 12:43

150 views
reklam
İŞ İNSANI MUHAMMET  ÇİFTÇİBAŞI, 1500 FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)- Nevşehir’de faaliyet gösteren Seyitoğulları Tohumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Çiftçibaşı, Çat beldesi yakınlarındaki 48 bin metrekarelik alanda Sedir ve Karaçam’dan oluşan 1500 fidanı toprakla buluşturdu.

Güzelyurt Mahalle Muhtarı Halit Yüncü’nün de katkı sağladığı Çat beldesi yakınlarında yeşil ağ oluşturulmasına yönelik çalışmalar kapsamında ilk etapta satın alınan 1500 Sedir ve Karaçam fidanı toprakla buluşturuldu.

Seyitoğulları Tohumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Çiftçibaşı yaptığı açıklamada, işletmelerinin de bulunduğu Çat beldesi yakınlarında ,bölgenin yeşil bir örtü ile kaplanmasını istediklerini belirterek, bu alanda ilerleyen günlerde de fidan dikiminin sürdürüleceğini belirtti.

Güzelyurt Mahalle Muhtarı Halit Yüncü’de ,  Güzelyurt Mahallesi sakinlerinden iş insanı Muhammed Çiftçibaşı’nı yaptığı bu çalışmadan dolayı tebrik etti. Yeşil alan ağının daha da artarak devam etmesi beklentisi içerisinde olduklarını ifade eden Yüncü, bu kapsamlı her türlü çalışmaya Güzelyurt Mahallesi Muhtarlığı olarak her zaman katkı sunmaya hazır olduklarını kaydetti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam