reklam

İlk İftar Sofrası 16 Mayıs 2018 Perşembe Günü Kuruluyor « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 03:17
reklam

Nevşehir Belediyesi’nin Ramazan ayına yönelik olarak geleneksel hale getirdiği iftar sofrası, bu yıl yine Modern Pazar Yeri altındaki salonda  kurulacak

Nevşehir Belediyesi’nin hayırsever vatandaşların desteği ile organize ettiği iftar sofrası ile  Ramazan ayı boyunca vatandaşlar, iftarları açma imkanı bulacaklar.

Ramazan ayı süresince yoğun iş temposu nedeniyle evde yakınları ile iftarı yapamayacak durumda olan vatandaşların yanı sıra dar gelirlilerin nezih bir aile ortamında,  Ramazan ayının özelliğine uygun bir şekilde iftarlarını yapabilmelerine imkan sağlanması amacıyla Nevşehir Belediyesi, geleneksel hale getirdiği iftar sofrası için hazırlıklarını sürdürüyor.

Modern Pazar Yeri’nin hemen altındaki salonda ,Ramazan ayının ilk günü olan 16 Mayıs 2018 Perşembe günü  kurulacak iftar sofrası ile  yaklaşık 1500 kişinin iftar yapması bekleniyor.

25 Nisan 2018 - 6:40

61 views

İlk İftar Sofrası 16 Mayıs 2018 Perşembe Günü Kuruluyor

Nevşehir Belediyesi’nin Ramazan ayına yönelik olarak geleneksel hale getirdiği iftar sofrası, bu yıl yine Modern Pazar Yeri altındaki salonda  kurulacak Nevşehir Belediyesi’nin hayırsever vatandaşların desteği ile organize ettiği iftar sofrası ile  Ramazan ayı boyunca vatandaşlar, iftarları açma imkanı bulacaklar. Ramazan ayı süresince yoğun iş temposu nedeniyle evde yakınları ile iftarı yapamayacak durumda olan vatandaşların yanı […]

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam