izmir escort

İlimizi çeyrek finallerde temsil edecekler « Nevşehir Trend Haber

9 Mayıs 2021 - 13:26

İlimizi çeyrek finallerde temsil edecekler

reklam
İlimizi çeyrek finallerde temsil edecekler
Son Güncelleme :

10 Ocak 2017 - 22:03

53 views
reklam

 Analig müsabakalarının başlaması ile birlikte ilimiz ev sahipliğinde ve diğer illerde müsabakalar tüm hızıyla devam ediyor.

Hafta sonu İlimizde Basketbol , Kayseri de Yüzme ve Voleybol, Yozgat da Badminton müsabakalarına katılan sporcular İlimizi Çeyrek Finallerde temsil edecekler.

6-8 Ocak tarihleri arasında İlimizde düzenlenen Analig  Basketbol Grup Müsabakalarında kız takımımız Gruptan 1. olarak çıkarak çeyrek final oynamaya hak kazandı.

Müsabaka  Sonuçları ; 1. gün Kırşehir  İli ile mücadele ederek   müsabakadan  41-24 galibiyetle ayrıldı, 2. gün Çankırı   İli ile mücadele ederek   müsabakadan  52-14 galibiyetle ayrıldı.

6-8 Ocak tarihlerinde Kayseri de yapılan Analig Voleybol Grup Müsabakalarında Kız ve Erkek takımlarımız kıyasıya mücadele ederek  Kızlar Grup Birincisi Erkekler Grup  İkincisi olarak ilimize döndü.

Müsabaka  Sonuçları ; Kızlarda 1. gün Yozgat İli ile mücadele ederek   müsabakadan  3-0 galibiyetle ayrıldı, 2. gün Kırıkkale  İli ile mücadele ederek   müsabakadan 3-1 galibiyetle ayrıldı, 3. gün Niğde İli ile mücadele ederek   müsabakadan  3-0 galibiyetle ayrıldı.

Erkeklerde; 1. Gün Yozgat İli ile mücadele ederek   müsabakadan 3-0 galibiyetle ayrıldı, 2.

Gün Çankırı  İli ile mücadele ederek   müsabakadan 3-0 galibiyetle ayrıldı.

Çeyrek Finallere gitmeye hak kazanan Voleybol Kız ve Erkek Takımlarımız 10-12 Şubatta Karamanda İlimizi temsil edecekler.

5-8 Ocak arası Yozgat da yapılan Analig Badminton Grup Müsabakalarında sporcular kıyasıya mücadele ederek grup ikincisi olarak çeyrek finallere katılmaya hak kazandı.

6-8 Ocak tarihlerinde Kayseri de yapılan 9-10 /11-12 Yaş Olimpik Kulaçlar ve Analig Yüzme müsabakaları seçmelerinde sporcularımız kıyasıya mücadele ederek  ilimize başarılarla döndü.

Erkeklerde 50 m Kelebek  ve Serbest  Yaşar Tuğra Okşar 1. 100 m Sırt Selim Eke 1.

200 m Sırt Tayanç Karakaya 2. 200 m Karışık  Yaşar Tuğra Okşar 2. 50 m Sırt Tayanç Karakaya 3. 200 m Serbest Yaşar Tuğra Okşar 3. 100 m Sırt Tayanç Karakaya 4. Oldular.

Kızlarda; 100 m Kurbağlama Tulca Okşar 4. Oldu.

reklam

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 38 81 45
2 Fenerbahçe 38 79 31
3 Galatasaray 38 78 39
4 Trabzonspor 38 67 12
5 Atakaş Hatayspor 38 60 10
6 Demir Grup Sivasspor 38 59 9
7 Aytemiz Alanyaspor 38 57 13
8 Gaziantep FK 38 55 8
9 Fatih Karagümrük 38 54 7
10 Göztepe 38 51 3
11 İttifak Holding Konyaspor 38 48 1
12 Çaykur Rizespor 38 45 -15
13 Helenex Yeni Malatyaspor 38 44 -2
14 Medipol Başakşehir 38 44 -14
15 Kasımpaşa 38 43 -11
16 Fraport TAV Antalyaspor 39 43 -14
17 Hes Kablo Kayserispor 38 40 -16
18 MKE Ankaragücü 38 38 -16
19 BB Erzurumspor 39 37 -25
20 Gençlerbirliği 38 35 -33
21 Yukatel Denizlispor 38 28 -32
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 84 62
2 Hekimoğlu Trabzon 36 71 43
3 Kocaelispor 36 68 27
4 Ankara Demirspor 36 65 20
5 Anagold 24Erzincanspor 36 62 20
6 Sarıyer 36 61 18
7 Afjet Afyonspor 36 57 7
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 57 6
9 Uşakspor A.Ş. 36 55 9
10 Çorum FK 36 54 24
11 Kahramanmaraşspor 36 37 -19
12 Zonguldak Kömürspor 36 36 -16
13 Niğde Anadolu FK 36 36 -15
14 İnegölspor 36 35 -12
15 Şanlıurfaspor 36 34 -29
16 Ergene Velimeşespor 36 31 -28
17 Gümüşhanespor 36 30 -43
18 Sancaktepe FK 36 26 -44
19 Hacettepe 36 25 -30
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 35 85 53
2 Sakaryaspor 35 66 30
3 Kırşehir Belediyespor 35 65 23
4 Kırklarelispor 35 63 26
5 Silahtaroğlu Vanspor FK 35 63 23
6 Bodrumspor 35 58 27
7 Etimesgut Belediyespor 35 58 26
8 Turgutluspor 35 52 -9
9 Karacabey Belediyespor 35 49 9
10 Tarsus İdman Yurdu 35 49 6
11 Serik Belediyespor 35 49 1
12 Pendikspor 35 47 11
13 Pazarspor 35 47 0
14 Bayburt Özel İdarespor 35 44 -10
15 Sivas Belediyespor 35 40 4
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 35 39 -2
17 GMG Kastamonuspor 35 36 -20
18 Tetiş Yapı Elazığspor 35 29 -33
19 Mamak FK 35 24 -78
20 Kardemir Karabükspor 35 2 -87
reklam