izmir escort

reklam

İlimizi çeyrek finallerde temsil edecekler « Nevşehir Trend Haber

4 Ağustos 2021 - 02:28

İlimizi çeyrek finallerde temsil edecekler

reklam
İlimizi çeyrek finallerde temsil edecekler
Son Güncelleme :

10 Ocak 2017 - 22:03

61 views
reklam

 Analig müsabakalarının başlaması ile birlikte ilimiz ev sahipliğinde ve diğer illerde müsabakalar tüm hızıyla devam ediyor.

Hafta sonu İlimizde Basketbol , Kayseri de Yüzme ve Voleybol, Yozgat da Badminton müsabakalarına katılan sporcular İlimizi Çeyrek Finallerde temsil edecekler.

6-8 Ocak tarihleri arasında İlimizde düzenlenen Analig  Basketbol Grup Müsabakalarında kız takımımız Gruptan 1. olarak çıkarak çeyrek final oynamaya hak kazandı.

Müsabaka  Sonuçları ; 1. gün Kırşehir  İli ile mücadele ederek   müsabakadan  41-24 galibiyetle ayrıldı, 2. gün Çankırı   İli ile mücadele ederek   müsabakadan  52-14 galibiyetle ayrıldı.

6-8 Ocak tarihlerinde Kayseri de yapılan Analig Voleybol Grup Müsabakalarında Kız ve Erkek takımlarımız kıyasıya mücadele ederek  Kızlar Grup Birincisi Erkekler Grup  İkincisi olarak ilimize döndü.

Müsabaka  Sonuçları ; Kızlarda 1. gün Yozgat İli ile mücadele ederek   müsabakadan  3-0 galibiyetle ayrıldı, 2. gün Kırıkkale  İli ile mücadele ederek   müsabakadan 3-1 galibiyetle ayrıldı, 3. gün Niğde İli ile mücadele ederek   müsabakadan  3-0 galibiyetle ayrıldı.

Erkeklerde; 1. Gün Yozgat İli ile mücadele ederek   müsabakadan 3-0 galibiyetle ayrıldı, 2.

Gün Çankırı  İli ile mücadele ederek   müsabakadan 3-0 galibiyetle ayrıldı.

Çeyrek Finallere gitmeye hak kazanan Voleybol Kız ve Erkek Takımlarımız 10-12 Şubatta Karamanda İlimizi temsil edecekler.

5-8 Ocak arası Yozgat da yapılan Analig Badminton Grup Müsabakalarında sporcular kıyasıya mücadele ederek grup ikincisi olarak çeyrek finallere katılmaya hak kazandı.

6-8 Ocak tarihlerinde Kayseri de yapılan 9-10 /11-12 Yaş Olimpik Kulaçlar ve Analig Yüzme müsabakaları seçmelerinde sporcularımız kıyasıya mücadele ederek  ilimize başarılarla döndü.

Erkeklerde 50 m Kelebek  ve Serbest  Yaşar Tuğra Okşar 1. 100 m Sırt Selim Eke 1.

200 m Sırt Tayanç Karakaya 2. 200 m Karışık  Yaşar Tuğra Okşar 2. 50 m Sırt Tayanç Karakaya 3. 200 m Serbest Yaşar Tuğra Okşar 3. 100 m Sırt Tayanç Karakaya 4. Oldular.

Kızlarda; 100 m Kurbağlama Tulca Okşar 4. Oldu.

reklam

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 40 45 84
2 Galatasaray 40 44 84
3 Fenerbahçe 40 31 82
4 Trabzonspor 40 13 71
5 Demir Grup Sivasspor 40 11 65
6 Atakaş Hatayspor 40 9 61
7 Aytemiz Alanyaspor 40 13 60
8 Fatih Karagümrük 40 12 60
9 Gaziantep FK 40 8 58
10 Göztepe 40 0 51
11 İttifak Holding Konyaspor 40 1 50
12 Medipol Başakşehir 40 -12 48
13 Çaykur Rizespor 40 -16 48
14 Kasımpaşa 40 -10 46
15 Helenex Yeni Malatyaspor 40 -4 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 40 -14 44
17 Hes Kablo Kayserispor 40 -17 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 40 -19 38
20 Gençlerbirliği 40 -32 38
21 Yukatel Denizlispor 40 -39 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25
reklam