reklam

İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİĞİ EKİPLERİ, KÖYLERDE ALT YAPI ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜYOR « Nevşehir Trend Haber

26 Ekim 2021 - 12:09

İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİĞİ EKİPLERİ, KÖYLERDE ALT YAPI ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜYOR

Son Güncelleme :

20 Eylül 2021 - 9:31

52 views
reklam
İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİĞİ EKİPLERİ, KÖYLERDE ALT YAPI ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜYOR
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)-  Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği ekipleri tarafından köy alt yapı çalışmalarının daha sağlıklı hale getirilmesine yönelik çalışmalar aralıksız sürüyor.

Bu kapsamda Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği hizmet birimleri, Gülşehir ilçesine bağlı Şahinler ve Ürgüp ilçesine bağlı Mazı Köylerinde selden dolayı zarar gören yerlerle ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Derinkuyu ilçesine bağlı Doğala – Kuyulutatlar köyleri arasındaki yol düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Hacıbektaş ilçesine bağlı Köşektaş, Derinkuyu ilçesine bağlı Güneyce ve Ürgüp ilçesine bağlı Mazı Köylerinde yol  yama çalışmaları aralıksız ksürüyor.

Avanos ilçesine bağlı Özkonak, Ayhanlar ve Ürgüp ilçesine bağlı Taşkınpaşa Köylerinde ise  asfalt çalışmaları halen sürüyor.

Gülşehir ilçesine bağlı Ovaören, Yeniyaylacık, Ürgüp ilçesine bağlı İbrahimpaşa ve Hacıbektaş ilçesine bağlı Aşıklar Köylerinde meydana gelen içme suyu hattı tıkanıklıkları açılarak temizlendi ve söz konusu köylere yeniden içme suyu verildi.

Nevşehir  Merkez ilçeye bağlı Alacaşar, Özyayla; Acıgöl ilçesine bağlı Topaç, Avanos ilçesine bağlı Topaklı; Derinkuyu ilçesine bağlı Doğala, Kuyulutatlar; Gülşehir ilçesine bağlı Yeniyaylacık; Hacıbektaş ilçesine bağlı Akçataş, Aşağıbarak, Büyükburunağıl, Karaova; Kozaklı ilçesine bağlı Akpınar, Merdanali, Kanlıca ile  Ürgüp ilçesine bağlı Cemil ve Şahinefendi Köylerinde meydana gelen içme suyu elektrik arızaları giderilerek söz konusu köylere yeniden su verildi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam