izmir escort

Huawei nasıl telefon ? « Nevşehir Trend Haber

19 Haziran 2021 - 03:48

Huawei nasıl telefon ?

Son Güncelleme :

04 Şubat 2017 - 12:03

58 views
reklam
Huawei nasıl telefon ?
reklam

Huawei Ascend G7 modelini 3 yıl kullanmış birisi olarak sizlere kafanızda takılan sorulara cevap vereceğim.

2014 yıllının Ekim ayında aldım telefonu alırken kafamda bir çok soru işareti vardı.Aldığımda bu telefon 1200 TL civarındaydı.Bunu alacağına neden diğer ünlü bir marka almadın diyenler çok oldu.Bende alırken çok detayına girmedim hoşuma gitti aldım.

Kulanım olarak  nasıl ?

2 Seneyi geçti alalı 1 kere donma olmadı telefonda ,telefon ilk aldığımda 1 sene boyunca şarjı 2 gün gidiyordu,benim kullanma durumumdan bu şimdi 1 güne düştü ,şarj uzun gitmesini istiyorsanız farklı şarj cihazları kullanmayın.Bu telefonu almadan önce Samsung S3 marka telefon kullanıyordum.O telefonu değiştirme sebebim yarım metreden düştü ve ekran kırıldı 300 TL masraf çıktı yaptırdığımda düzen çıkmayacağı için attım.Şimdi Ascend 7 modelini kullanmaktan çok mutluyum İnternet işlerimi kolayca halledebiliyorum ,kendi haber sitem var orada haberleri giriyorum,Binlerce resim çektim binlerce kez sildim,binlerce kezde indirdim yükledim halen telefon ilk günkü kadar olmasa da fiyatındaki sıfır farklı marka telefonlarla yarışır durumdadır.

Fotoğraf ön kamera 5 arka kamera 13 megapiksel .Fotoğraf çekimleri akşam güzel ancak çok tatmin edici fotoğraf çekimi yok.Çoklu çekim mevcut anı yakalamak için güzel oluyor.

Ses : Sesi çok güzel geniş alanda telefonun müzik sesi duyulmaktadır.Ayrıca ses kayıt yaparken 10 metreden sesi kayıt yaparken adeta sesi içine çekiyor.

Sağlamlık :Ben motor kullanan birisiyim cebimde taşıyorum büyük olmasına rağmen kasılma yapıyor ona rağmen kırılma falan olmadı.Bir gün yine motorla gidiyordum cebimden düştü 6  metre falan sürüklendi aldım elime telefonu ufak ekran çatlaklığı oluşmuş onun dışında kullanımında engel olan bir şey yoktu.Çokta düştü yani elimden 20 defa düşmüştür betona ,halıya vs. ancak bir şey yok telefonda.Hani bazı akıl hocaları var ya aman ne yapacaksın alıp o telefonu kimse kullanmıyor falan ben kulandım halende kullanmaktayım.Ben asgari ücretle geçinen biriyim bu telefon fiyatlar benim için çok param boşa gitsin istemem.Bu yazıdan sonra bana yalancıya bak falan diyen olacaktır şunu da ifade edeyim Huawei fabrikası benim değil sadece ben burada endişesi olacaklara fikir sahibi olması için yazdım.

Ascend G7’nin 5.5 inçlik IPS erkanı, 1280 x 720 piksel çözünürlük sunuyor ve 267 ppi piksel yoğunluğu vadediyor. Telefonda dört çekirdekli 1.2 GHz Cortex-A53 işlemci, 2 GB RAM, Android 4.4 KitKat ve Huawei’nin beğeni toplayan Emotion 3.0

 

Telefon alacaklara Huawei marka cep telefonlarını önerebilirim …

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam