Hırsızlık olayına karışan 1 kişi tutuklandı « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 03:49

Hırsızlık olayına karışan 1 kişi tutuklandı

Son Güncelleme :

16 Nisan 2018 - 10:05

64 views
reklam
Hırsızlık olayına karışan 1 kişi tutuklandı
reklam

Beş Ayrı Hırsızlık Olayını Gerçekleştirdiği Tespit Edilen Şahıs Tutuklandı.

Nevşehir  Sümer Mahallesinde  Metal İş Sanayindeki  iş yerinde meydana gelen değeri 12.400 Türk Lirası olan toplam 12 adet güvercini ve 1 adet Sony Marka oto teybinin çalınması “İşyerinden ve Kurumdan Hırsızlık ve Mala Zarar Verme” olayı, ve Sümer Mahallesi  Metal İş Sanayi meydana gelen 8500 Türk Lirası para, ruhsatlı 1 adet Üzümlü Lazer Markalı 12 Cal. 4987 numaralı Yivsiz otomatik Av Tüfeği, 1 Adet Ruhsatsız Kardelen Marka 14-0021 seri numaralı 20 Cal. Yivsiz Av Tüfeği, 1 adet eski kama/kılıç, 1 adet kafes içerisinde eğitimli kanarya, 4 adet oto teybi, 1 adet montunun çalınması “İş Yerinden ve Kurumdan Hırsızlık, Mala Zarar Verme”  olayları,

Yine  Sümer Mahallesi Metal İş Sanayi Sitesi iş yerinde meydana gelen, 2800 lira değerinde olan SATA Marka Metal Gri Renkli boya tabancası ile 42 ….. plaka sayılı Peugeot Marka aracın çalınması “Oto Hırsızlığı, Konut Dokunulmazlığının İhlali, Mala Zarar Verme ve İş Yerinden Hırsızlık Olayı”

Ve 5 ayrı olay ile ilgili olarak Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince  yapılan araştırmalar neticesinde olayı gerçekleştiren M.D. Cumhuriyet Savcısının bilgisi dahlinde yakalanarak gözaltına alındı. Zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam