reklam

Halı yıkamacılardan ünver’e ziyareti « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 02:37

Halı yıkamacılardan ünver’e ziyareti

Son Güncelleme :

04 Nisan 2018 - 7:02

49 views
reklam
Halı yıkamacılardan ünver’e ziyareti
reklam

Nevşehir Halı Yıkamacıları Derneği Başkanı İbrahim Kösen başkanlığında yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Hasan Ünver’e nezaket ziyaretinde bulundular.

Nevşehir Halı Yıkamacıları Derneği yönetim kuruyu üyeleri Ömer Taşkın, Eray Özburun ve Caner Ocak’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,  halı yıkayıcılarının bir dernek çatısı altında bir araya gelerek, üyelerine yönelik daha etkin hizmetler yürütmelerinden büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Ünver, halı yıkama merkezleri kanalıyla sokak aralarında gelişigüzel şekilde halı yıkamalarının da önemli ölçüde ortadan kalktığını dile getirerek ,bu yönde de şehrin bu tür olumsuz görüntülerin oluşmasının da engellendiğini kaydetti.

Nevşehir Halı Yıkamacıları Derneği Başkanı İbrahim Kösen’de , halı yıkayıcısı arkadaşları ile halkın beklentilerine uygun bir hizmet sunmaya azami gayret gösterdiklerini ifade ederek, kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı da Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam