Hak-İş Konfederasyonu’ndan Yanar’a teşekkür ziyareti  « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 16:02

Hak-İş Konfederasyonu’ndan Yanar’a teşekkür ziyareti 

Son Güncelleme :

20 Aralık 2017 - 7:26

47 views
reklam
Hak-İş Konfederasyonu’ndan Yanar’a teşekkür ziyareti 
reklam

Hak-İş Konfederasyonuna bağlı sendika İl Temsilcileri, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hak-İş Konfederasyonuna bağlı sendika İl Başkanları AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar’a “Taşeron İşçilerin Kadroya Geçiş” yasa tasarı için gösterilen emek ve özverilerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Hak-İş Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, Öz Büro İş Sen. Nevşehir İl Başkanı M.Fatih Mutlu, Nevşehir Devlet Hastanesi Hizmet-İş temsilcileri Ümit Belli, Özgül Korkmaz, Oleyis Nevşehir İl Başkanı Hilmi Ateş ve Öz-İş Nevşehir İl Başkanı Süleyman Kürkçü hazır bulundu.

Sendika il temsilcileri adına konuşan Hak-İş Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, taşerona kadro verilmesini ön gören yasa tasarısından dolayı hükümete teşekkür ederek; “Taşeron olarak çalışan arkadaşlarımız bugüne kadar zor şartlarda çalışmaktaydılar. Hükümetimiz 2014 yılında bu çalışanlarımız için toplu sözleşme yapabilme hakkı getirerek büyük bir adım atmıştı. Bugün ise bu çalışanlarımızı kadroya alarak büyük bir çağ atlanmış oldu. Bu konuda emeği geçen başta Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, hükümet yetkililerimize, milletvekillerimize ve İl Başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.” ifadelerini kullandı. Ziyaretin anısına ise Ak Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar’a hediye takdiminde bulunuldu.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ise sendika yetkililerine ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam