reklam

GÜZELYURT MAHALLE MUHTARI YÜNCÜ’DEN AHDE VEFA « Nevşehir Trend Haber

16 Eylül 2021 - 13:02

GÜZELYURT MAHALLE MUHTARI YÜNCÜ’DEN AHDE VEFA

Son Güncelleme :

31 Temmuz 2021 - 14:26

164 views
reklam
GÜZELYURT MAHALLE MUHTARI YÜNCÜ’DEN AHDE VEFA
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)- Türkiye genelinde 18. Madde imar uygulamalarını en sistematik şekilde uygulayan ilk belediye olma özelliğini Nevşehir Belediyesi’ne kazandıran rahmetli Belediye Başkanı Yahya Yılmaz’ın ardından Güzelyurt Mahalle Muhtarı Halik Yüncü, sosyal medya hesabı üzerinden taziye mesajı yayımladı.

20 Temmuz 1954 tarihinde il haline getirilmesine karşın 1986 yılına kadar sağlıklı bir alt yapıya kavuşamayan Nevşehir’i 1986-1988 dönemlerinde hem içme suyu ve hem de kanalizasyon sistemine kavuşturan bir Belediye Başkanı olarak da anılacak Yahya Yılmaz’ın vefatı nedeniyle , şehrin gelişim ivmesine katkı sağlaması açısından 2000 Evler Mahallesi’nin de gelişim sürecine girmesinin yanı sıra Güzelyurt Mahallesi’nin de oluşumuna ciddi katkılar sağlayan Yahya Yılmaz’ın vefatının ardından Güzelyurt Mahalle Muhtarı  Halit Yüncü taziye mesajı yayımladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden taziyelerini ileten Yüncü, Nevşehir eski Belediye Başkanı Yahya Yılmaz’a Allah’Dan rahmet, değerli ailesi ve tüm sevenlerine baş sağlığı  diledi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam