reklam

YÖREX’te Nevşehir standına büyük ilgi « nevsehir haber

8 Şubat 2023 - 06:11

YÖREX’te Nevşehir standına büyük ilgi

Son Güncelleme :

14 Eylül 2017 - 18:53

reklam
YÖREX’te Nevşehir standına büyük ilgi
reklam

YÖREX’te Nevşehir standına büyük ilgi

Antalya Ticaret Borsası tarafından, TOBB’nin desteği ve ‘Sizin oraların nesi meşhur’ sloganı ile bu yıl 8‘incisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX ziyaretçilerine kapılarını açtı. Fuarda Dışişleri ve Kalkınma Bakanının da ziyaret ettiği Nevşehir standı büyük ilgi gördü.

Antalya Ticaret Borsası tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) desteğiyle organize edilen ve bu yıl 8’incisi düzenlenen YÖREX, açıldı.

‘Sizin oraları nesi meşhur’ sloganıyla düzenlenen fuar 17 Eylül tarihine kadar açık kalacak. Fuar, 70’in üzerinde ilden 125 oda-borsa, 16 kalkınma ajansı, yerel yönetimler, sivil toplum örgütleri ve firmalar olmak üzere 400’ün üzerinde katılımla açıldı.

Açılışa, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Antalya Valisi Münir Karaoğlu, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Ticaret Odası Başkanı Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz, NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın ve diğer ilgililer katıldı.

Açılış öncesi Amasya Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan ‘Eski Osmanlı ve Türk Kadın Kıyafetleri’ defilesi gerçekleştirildi. Defilede yer alan ay yıldız konsepti kıyafet ve tarihte kurulan Türk devletlerinin yer aldığı bayraklı defile büyük beğeni topladı.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam