reklam

VALİ AKTAŞ ENDERÛN EĞİTİM VAKFI’NIN 22.MESİRE ŞENLİĞİNE KATILDI « nevsehir haber

8 Şubat 2023 - 06:37

VALİ AKTAŞ ENDERÛN EĞİTİM VAKFI’NIN 22.MESİRE ŞENLİĞİNE KATILDI

Son Güncelleme :

24 Temmuz 2017 - 7:34

reklam
VALİ AKTAŞ ENDERÛN EĞİTİM VAKFI’NIN 22.MESİRE ŞENLİĞİNE KATILDI
reklam

VALİ AKTAŞ ENDERÛN EĞİTİM VAKFI’NIN 22.MESİRE ŞENLİĞİNE KATILDI

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Enderûn Eğitim Vakfı’nın geleneksel olarak düzenlenen 22. Mesire Şenliği etkinliğine katıldı.

Gülşehir Sadabat Parkında gerçekleştirilen etkinliğe; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, belde belediye başkanları, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Enderûn Eğitim Vakfı kurucusu Merhum Zeki Soyak Hocaefendi’nin oğlu ve İlkadım Dergisi Başyazarı Nurettin Soyak, Enderûn Eğitim Vakfı Genel Başkanı Mustafa Aydoğdu, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve Enderûn Eğitim Vakfı gönüllüleri katıldı.

Enderûn Eğitim Vakfı Genel Başkanı Mustafa Aydoğdu konuşmasında; “Enderûn Eğitim Vakfımız tarafından Geneleksel olarak her yıl düzenlediğimiz mesire şenliklerimize hepiniz hoş geldiniz. Bir ve beraber olduğumuz bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan başta İlimiz Valisi İlhami Aktaş’a, Nevşehir Milletvekilimiz Ebubekir Gizligider, Merhum Zeki Soyak Hocamızın oğlu ve İlkadım Dergisi Başyazarı Nurettin Soyak bey’e, belediye başkanlarımıza ve bay, bayan tüm Enderûn Eğitim Vakfı gönüllülerine teşekkür ediyorum.”dedi. Şenlikte, hasbihal edilip çay içildi. Gündeme dair konular değerlendirildi.

Enderûn Eğitim Vakfı Genel Başkanı Mustafa Aydoğdu tarafından Vali Aktaş’a Nevşehir’de yürüttükleri vakıf çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, “bu gibi etkinliklerin birlik ve beraberliğimiz güçlenmesine vesile olmaktadır, bu kapsamda devlet millet olarak ele ele verip vatandaşlarımıza en iyi hizmetler sunmak için daha çok çalışmalıyız, bu etkinliğin organizesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam