reklam

AKTAŞ RAMAZAN MÜNASEBETİYLE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİYLE BİRARAYA GELDİ « nevsehir haber

5 Şubat 2023 - 13:25

AKTAŞ RAMAZAN MÜNASEBETİYLE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİYLE BİRARAYA GELDİ

Son Güncelleme :

19 Haziran 2017 - 5:11

reklam
AKTAŞ RAMAZAN MÜNASEBETİYLE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİYLE BİRARAYA GELDİ
reklam

İLİMİZ VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ RAMAZAN MÜNASEBETİYLE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİYLE BİRARAYA GELDİ

Vali Aktaş, Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi tarafından Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabasında Şeyh-ülKurra İbrahim Tanrıkulu Kur’an Kursunda düzenlenen programına katıldı.

Programda öğrencilerle buluşan Vali Aktaş kurs görevlilerinin ve öğrencilerinin Ramazan Ayını tebrik etti.

Programa; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik, Nevşehir Göç İdaresi Müdürü Ömer Taşçı, Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi Başkanı Gürbüz Dinç, Yönetim Kurulu üyeleri ile Kur’an kursu öğrencileri katıldı.

Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi tarafından kurs öğrencilerine verilmek üzere hazırlanan hediyeler, iftar programı sonrası,  İlimiz Valisi İlhami Aktaş ve Ak Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz tarafından,İslam ve Kur’an ilmi öğrenen kurs öğrencilerine bayram hediyesi olarak dağıtıldı.

Öğrenciler kendilerine verilen bayram hediyelerden dolayı Vali Aktaş’a ve Nevşehir Milletvekili Açıkgöz’e teşekkür ettiler.

Daha sonra, kurs idarecileri ve öğrenciler Birlik Vakfı temsilcilerine iftar vesilesiyle böyle bir programın kurslarında yapılmasından duydukları memnuniyeti ifade ederek, programa iştirak ederek kendilerini yalnız bırakmayan Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ’a ve Nevşehir Milletvekili Açıkgöz’e teşekkür ettiler.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam