reklam

Gülşehir Belediyesinin Bereketli Günü « Nevşehir Trend Haber

25 Eylül 2021 - 00:33

Gülşehir Belediyesinin Bereketli Günü

Son Güncelleme :

06 Şubat 2017 - 18:48

90 views
reklam
Gülşehir Belediyesinin Bereketli Günü
reklam

Daha önce 2017 projeleri kapsamında projelendirdiğimiz kanalizasyon ve su isale hattının ihalesini alan TÜREM İnşaat ve İller Bankasın Kayseri bölge Müdürü ile birlikte yer teslimi yapıldı. 

Konu ile ilğili Başkan Arısoy yapmış olduğu açıklamada yaklaşık 26 Milyon keşif bedelli kanalizasyon ve su isale hattı inşaatı ile ilğili yer teslimini iller bankası yönetimi ile birlikte türem inşaata yaptık. Yer teslimini alan müteahhit bugünden itibaren malzemelerini temin ederek numunelerini temin ederek numunelerini iller bankasına incelettikten sonra en geç mart ayına kadar inşaat çalışmalarına başlayacaktır. İnşaatın 450 günde tamamlanması öngörülmektedir.

Her gün 8-10 arızaya müdehale eden Su ve Kanalizasyon ekibimiz inşallah bu projenin bitmesi ile birlikte arızalardan kurtulacak halk magduriyetide miniminize edilecektir. Konuşmasının devamında Başkan Arısoy Kanalizasyon, Temiz Su, Doğalgaz, Nevşehir – Gülşehir arası otobüs işletmeciliği, GES (Güneş Enerji Santrali) ile Gülşehir’imizin gelecek 50 yılını kurtarıyoruz. Bu projelerin gerçekleşmesi için gece gündüz demeden görev yapan Belediye Personeline teşekkür ederek projelerin Gülşehir’imize hayırlı uğurlu olmasını diledi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam