reklam

Gülşehir Belediyesinden anket çalışması « Nevşehir Trend Haber

15 Ağustos 2022 - 08:57

Gülşehir Belediyesinden anket çalışması

Son Güncelleme :

15 Mayıs 2017 - 13:54

93 views
Avatar

reklam
Gülşehir Belediyesinden anket çalışması
reklam

Gülşehir Belediyesinden anket çalışması

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, ilçede yoğun bir tempoyla devam edilen çalışmalar hakkında halkı bilgilendirerek, ana caddeler üzerinde yapılacak olan çalışmalar için vatandaşlara Öz Köprüsünden Adalet Sarayı önüne kadar Kızılırmak caddesi üzerin de yapılması planlanan çalışmaları hakkında halka anket sundu.

215 Kişi ile bire bir görüşme yapan personelleri yapmış oldukları ankette Vatandaşlara Eski Belediye Binası Önünden Gülşehir Adalet Sarayına kadar olan bölümde orta refüjlerin kaldırılıp kaldırılmayacağını sordu, Ankete katılım gösteren 215 kişiden 122 kişi orta refüjlerin kaldırılmasını isterken 93 kişi kaldırılmasın dedi.

Gülşehir Öz Köprüsünden Adalet Sarayı önüne kadar olan bölümde sıcak asfalt çalışması yapılsın mı seçeneğine ankete katılım gösterenlerden 184 kişi Sıcak Asfalt isterken 31 kişi ise kilitli parkeden yana tercihini kullandı.

Alt yapı Kanalizasyon, temiz su ve doğalgaz çalışmalarının ardından bozulan yaya yolları ve kaldırımlara Andezit Taşımı yoksa kilitli parke çalışmalarından hangisi diye sorulan soruya ise 156 kişi Andezit taşı derken 59 kişi ise tercihini kilitli parkeden yana kullandı.

Anketin son sorusu ise Gülşehir Belediyesinin çalışmalarından memnun musunuz sorusuna 197 kişi yapılan çalışmalardan memnuniyet duyduğunu belirtirken 18 kişi ise çalışmalardan memnun olmadığını belirtti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam