izmir escort

reklam

Gizligider,Özkonak’da Liseli Öğrenciler İle Bir Araya Geldi « Nevşehir Trend Haber

1 Ağustos 2021 - 06:23

Gizligider,Özkonak’da Liseli Öğrenciler İle Bir Araya Geldi

Son Güncelleme :

06 Mart 2017 - 19:23

90 views
reklam
Gizligider,Özkonak’da Liseli Öğrenciler İle Bir Araya Geldi
reklam

Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER, İl Özel İdare Genel Sekreteri Savaş BENLİ, Özkonak Belediye Başkanı İlker YÜREKLİ, İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ve Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet BERK Özkonak Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Milletvekil Ebubekir GİZLİGİDER öğrenci buluşmaları kapsamında Özkonak Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi öğrencileri ile söyleşi gerçekleştirdi. Öğrencilerin meslek seçimi, kariyer ve eğitim konularında sorularını cevapladı. Öğrencilere severek yapabilecekleri ve ülkelerine faydalı olabilecekleri meslekleri seçme konusunda bilgiler verdi. Öğrencilerimizin bu ülkenin imar ve inşaasında söz sahibi olabileceklerini ,bu devletin sizin gibi gençlere ihtiyacı olduğunu ve bu nedenle çok çalışmaları gerektiğini söyledi.Ebubekir GİZLİGİDER 12.sınıf öğrencilerine yapılacak olan YGS sınavında başarılar diledi.

Daha sonra okul idarecileri ve öğretmenlerle toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda öğretmenlerin eğitim adına istek ve önerileri konuşuldu. Çalışmalarından dolayı okul idaresine ve öğretmenlere teşekkür edilerek okuldan ayrıldılar.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam