reklam

GİZLİGİDER HALKOYLAMASI ÇALIŞMALARINA GÜLŞEHİR’DEN BAŞLADI « Nevşehir Trend Haber

15 Ağustos 2022 - 19:16

GİZLİGİDER HALKOYLAMASI ÇALIŞMALARINA GÜLŞEHİR’DEN BAŞLADI

Son Güncelleme :

13 Mart 2017 - 16:09

135 views
Avatar

reklam
GİZLİGİDER HALKOYLAMASI ÇALIŞMALARINA GÜLŞEHİR’DEN BAŞLADI
reklam

Halk Oylaması çalışmaları kapsamında Gülşehir ilçesinde ev ziyaretlerine başlayan Nevşehir Milletvekilli Ebubekir Gizligider halk ile buluşuyor.

Gülşehir’in Açıksaray, Karavezir ve Çayır Mahallelerinde gerçekleştirdiği ev toplantılarında Gizligider ;Anayasa değişikliği maddelerini ve değişikliğin ülkemize sağlayacağı kazanımları anlatırken, onların sorularına cevap vermeye çalıştık. Anayasa değişikliği sonrasında ülkemizin daha güçlü ve milletin iradesini tam olarak temsil edecek bir yönetime kavuşacağını anlattığımız ev ziyaretlerinde Gülşehir’li kardeşlerimizin heyecanı bizleri sevindirirken, her seçimde bizlere destek veren Gülşehir’in 16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleştirilecek Halk oylamasında da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne güçlü bir  ‘’EVET’’ diyeceğine olan inancımızı pekiştirdi.

Bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Gülşehir’e ve ziyaretlerimizde bizleri misafir eden hemşehrilerimize teşekkür ediyor, yapılacak halk oylamasının ülkemiz, milletimiz ve Nevşehir için hayırlı olmasını diliyorum dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam