reklam

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, gençleri spor tesislerine davet etti. « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 03:50

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, gençleri spor tesislerine davet etti.

Son Güncelleme :

19 Kasım 2017 - 6:21

55 views
reklam
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, gençleri spor tesislerine davet etti.
reklam

Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığına bağlı faaliyetlerini sürdüren Genç Birlik tarafından düzenlenen Cuma sohbetlerine konuk olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, gençleri spor tesislerine davet etti.

Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığı hizmet binasında gerçekleştirilen, Şube yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Genç Birlik Nevşehir Şube Başkanı M. Fatih Uğurlu ve gençlerin katıldığı sohbet programında konuşan İl Müdürü Ünlüer, Ülkenin geleceği olan gençlere kapılarının sonuna kadar açık olduğunun altını çizdi.

İl Müdürlüğü olarak gençlerin hep yanında olduklarına vurgu yapan Ünlüer, “Göreve geldiğim ilk günden itibaren söylediğim gibi il müdürlüğümüzün, tesislerimizin kapıları tüm gençlerimize sonuna kadar açık. Gençlik merkezimizde düzenlenen faaliyetlere gençlerimizin daha fazla ilgi göstermelerini bekliyoruz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerin sporla birlikte güzel bir ahlaka sahip olmalarını önemsiyoruz. Bu nedenle gençlerimizin içerisinde yer aldığı her türlü faaliyete destek olmaya, bizzat içerisinde bulunmaya devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, sohbet programında ayrıca gençlerin il müdürlüğünün faaliyetleri hakkındaki soruları da yanıtladı.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam