Geleneksel 10. Spor Şenliklerinde Dereceye Girenler Ödüllendirildi « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 03:47

Geleneksel 10. Spor Şenliklerinde Dereceye Girenler Ödüllendirildi

reklam
Geleneksel 10. Spor Şenliklerinde Dereceye Girenler Ödüllendirildi
Son Güncelleme :

03 Mayıs 2018 - 5:33

48 views
reklam

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl  10’uncusu gerçekleştirilen ‘Spor Şenlikleri’nde, dereceye giren takımlar ve ferdi sporcular ödüllendirildi.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve geleneksel hale getirilen ‘10. Spor Şenlikleri’  10-27 Nisan 2018  tarihleri arasında Üniversitenin Spor Tesislerinde gerçekleştirildi.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi akademik ve idari personeli ile öğrencilerin katılımlarıyla; futbol, voleybol, masa tenisi, basketbol vb. spor dallarında düzenlenen karşılaşmalar sonunda dereceye giren takım ve ferdi sporcuların ödülleri Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar Bağlı  ve beraberindeki  Rektörlük İdari Yöneticileri,  Fakülte Dekanları, Yüksekokul Müdürleri ve Daire Başkanlarından oluşan heyet tarafından takdim edildi.

Üniversitenin  10. Spor Şenlikleri sonunda dereceye giren ve ödüllendirilen takımlar ile ferdi sporcular şu şekilde;

DERECEYE GİREN TAKIMLAR İSİM LİSTESİ

VOLEYBOL PERSONEL

1 Eğitim Fakültesi
2 Yabancı Diller Yüksekokulu
3 Mühendislik Mimarlık Fakültesi

BASKETBOL PERSONEL
1 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
2 Avanos MYO
3 USET

FUTBOL PERSONEL
1 Eğitim Fakültesi
2 Mühendislik Mimarlık Fakültesi
3 Genel Sekreterlik

VOLEYBOL ERKEK ÖĞRENCİ
1 USET
2 Hacıbektaş MYO
3 Mühendislik Mimarlık Fakültesi

VOLEYBOL KADIN ÖĞRENCİ
1 Eğitim Fakültesi
2 Mühendislik Mimarlık Fakültesi
3 Gülşehir MYO

BASKETBOL ERKEK ÖĞRENCİ
1 Mühendislik Mimarlık Fakültesi
2 Hacıbektaş MYO
3 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

FUTBOL ERKEK ÖĞRENCİ
1 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
2 Turizm Fakültesi
3 Hacıbektaş MYO

VOLEYBOL KADIN ÖĞRENCİ SÜPER FİNAL
1 BESYO
2 Eğitim Fakültesi

BASKETBOL ÖĞRENCİ SÜPER FİNAL
1 BESYO
2 Mühendislik Mimarlık Fakültesi

FUTBOL ÖĞRENCİ SÜPER FİNAL
1 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
2 BESYO

DERECEYE GİREN FERDİ SPORCULAR İSİM LİSTESİ

MASA TENİSİ PERSONEL
1 Gökmen ÖZDİL-Bilgi İletişim Daire Bşk.
2 İbrahim DOĞAN-Bilgi İşlem Daire Bşk.
3 Cem ÖZTÜRK-Bilgi İşlem Daire Bşk.

SATRANÇ PERSONEL
1 Zahide BAYAR ÖZTÜRK-Mühendislik Mimarlık Fak.
2 Abdullah ÇAMCI-Araştırma Laboratuvarı
3 Sefer ÖZDOĞAN-Mühendislik Mimarlık Fak.

MASA TENİSİ ERKEK ÖĞRENCİ
1 Bahri DEMİR-İlahiyat Fak.
2 Hasan Utku KARADENİZ-İlahiyat Fak.
3 Ahmet ŞANLI-Eğitim Fak.

MASA TENİSİ KADIN ÖĞRENCİ
1 Şerife ŞAHİN-Eğitim Fak.
2 Büşra PEKER-Fen Edebiyat Fak.
3 Sakine Ayşe BAL-Eğitim Fak.

KORT TENİS ERKEK ÖĞRENCİ
1 İbrahim MUŞTU-Eğitim Fak.
2 İsmail KOÇ-Eğitim Fak.
3 Recep ÖZKALIPÇI-Eğitim Fak.

KORT TENİS KADIN ÖĞRENCİ
1 Sevgi IŞIK-Eğitim Fak.
2 Şerife ŞAHİN-Eğitim Fak.
3 Ayşe İÇEL-Eğitim Fak.

KORT TENİS ÖĞRENCİ KARIŞIK ÇİFTLER
1 Recep ÖZKALIPÇI-Emine İLKAYA-Eğitim Fak.
2 Kezban deniz KESEK-İbrahim MUŞTU-Eğitim Fak.
3 Sevgi IŞIK-İsmail KOÇ-Eğitim Fak.

 

reklam

FİKSTÜR - 29 Ekim 2021 Cuma

Tümünü Gör

20:00

TrabzonsporvsÇaykur Rizespor

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 10 11 24
2 Atakaş Hatayspor 10 11 20
3 Beşiktaş 10 8 20
4 Aytemiz Alanyaspor 10 1 20
5 Fenerbahçe 10 3 19
6 VavaCars Fatih Karagümrük 10 4 18
7 İttifak Holding Konyaspor 10 5 17
8 Galatasaray 10 1 17
9 Altay 10 0 15
10 Adana Demirspor 10 0 13
11 Medipol Başakşehir 10 0 12
12 Gaziantep FK 10 -2 12
13 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 10 -6 12
14 Demir Grup Sivasspor 10 2 11
15 Yukatel Kayserispor 10 -4 11
16 GZT Giresunspor 10 -4 9
17 Fraport TAV Antalyaspor 10 -5 9
18 Göztepe 10 -5 8
19 Kasımpaşa 10 -6 6
20 Çaykur Rizespor 10 -14 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 10 16 24
2 MKE Ankaragücü 10 13 24
3 Eyüpspor 10 5 20
4 BB Erzurumspor 10 5 19
5 Royal Hastanesi Bandırmaspor 10 8 18
6 Kocaelispor 9 0 16
7 Tuzlaspor 9 1 14
8 Gençlerbirliği 9 -2 14
9 Yılport Samsunspor 9 0 12
10 Beypiliç Boluspor 9 0 11
11 Bursaspor 9 -1 11
12 Nasadoge Menemenspor 10 -6 11
13 İstanbulspor 9 -1 10
14 Altaş Denizlispor 9 -3 10
15 Altınordu 10 -10 10
16 Adanaspor 10 -4 9
17 Manisa FK 10 -6 9
18 Ankara Keçiörengücü 9 -6 7
19 Balıkesirspor 9 -9 6
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 7 8 18
2 Amed Sportif Faaliyetler 9 4 17
3 Isparta 32 Spor 8 4 15
4 Kırşehir Belediyespor 8 3 14
5 Zonguldak Kömürspor 9 1 13
6 Pazarspor 8 2 13
7 Bucaspor 1928 9 4 13
8 Nazilli Belediyespor 8 2 12
9 Şanlıurfaspor 7 3 12
10 Karatay Termal 1922 Konyaspor 9 4 12
11 Uşakspor A.Ş. 8 -5 10
12 Tarsus İdman Yurdu 8 -1 9
13 Ankara Demirspor 8 -2 8
14 Akhisarspor 8 -6 7
15 Anagold 24Erzincanspor 8 -3 7
16 TECO Karacabey Belediyespor 7 -2 7
17 Kırklarelispor 7 -2 7
18 Eskişehirspor 8 -14 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 9 16 21
2 Silahtaroğlu Vanspor FK 9 8 20
3 Hekimoğlu Trabzon 9 11 19
4 Çorum FK 9 11 18
5 Ankaraspor 9 11 17
6 Sakaryaspor 9 11 17
7 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 9 3 17
8 Bodrumspor 9 10 16
9 Afjet Afyonspor 9 3 14
10 Somaspor 9 2 14
11 Etimesgut Belediyespor 9 0 14
12 Serik Belediyespor 9 -4 12
13 İnegölspor 9 -4 11
14 Diyarbekirspor 9 -1 10
15 Sarıyer 9 -6 10
16 Ergene Velimeşespor 9 -14 7
17 Turgutluspor 9 -7 6
18 Niğde Anadolu FK 9 -18 4
19 Adıyaman FK 9 -10 3
20 Kahramanmaraşspor 9 -22 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 3 3 7
2 Manchester City 3 5 6
3 Club Brugge 3 -3 4
4 RB Leipzig 3 -5 0
reklam