Forum Kapadokya’daki dev dinozorlara yoğun ilgi! « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 19:33

Forum Kapadokya’daki dev dinozorlara yoğun ilgi!

Son Güncelleme :

08 Şubat 2017 - 8:17

65 views
reklam
Forum Kapadokya’daki dev dinozorlara yoğun ilgi!
reklam

Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi, eğlencesi ve macerası bol bir etkinliğe daha imza attı. Forum Kapadokya’yı ziyaret eden dev dinozorlar, sömestri döneminde çocuklara ve ailelerine keyifli bir tatil geçirme fırsatı sundu.

Dev dinozorlar, sömestri tatilinde şehrin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kapadokya’ya geldi. Nevşehirli öğrenciler tatil boyunca Jurassic Age Tema Park etkinliği ile gelmiş geçmiş en gizemli ve devasa canlıların yaşadığı Dinozorlar Çağı’nın derinliklerine doğru macera dolu bir yolculuğa çıktı.

Büyük ilgi gören etkinlikte çocuklar yüzyıllar öncesinin dünyasına dönerek zamanın atmosferine tanık oldu, dinozorların dünyasında eğlenceli bir keşif yaptı. Etkinliğe katılan 1000’in üzerinde çocuk, Fosil-Kazı çalışmaları yapmanın ve kazı yeleklerini giyip fırçalarla dinozor fosillerini bulma heyecanını deneyimleme fırsatı buldu.

Dinozorlar ve çocuklar aynı karede
Forum Kapadokya ziyaretçisi minikler, dinozorlara verdikleri komutlarla dinozorları hareket ettirmeye çalıştı. Aktivite sonunda Dino Eğitim Sertifikası almaya hak kazanan minikler, etkinlik alanındaki birçok dinozorla selfie çekme fırsatını da yakaladı. 3 seans şeklinde gerçekleşen etkinliğin tüm seanslarına rağbet hayli yoğun olurken, çocuklarla birlikte aileleri de eğlenceli vakit geçirmenin tadını çıkardı.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam