reklam

ESNAF ODALARI BAŞKANI ÖRDÜ’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ « Nevşehir Trend Haber

24 Eylül 2021 - 06:01

ESNAF ODALARI BAŞKANI ÖRDÜ’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Son Güncelleme :

01 Kasım 2017 - 5:28

51 views
reklam
ESNAF ODALARI BAŞKANI ÖRDÜ’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
reklam

ESNAF ODALARI BAŞKANI ÖRDÜ’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü ve beraberindeki oda temsilcileri, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, beraberinde ki oda temsilcileri birlikte Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Nevşehir İl Başkanlığına atanan Mustafa Rauf Yanar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Nevşehir gündemi üzerine bir süre sohbet eden Esnaf Odaları Başkanı Ördü ve Oda Temsilcileri, Yanar’a yeni görevinde başarılar diledi.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar ise Esnaf Odaları Başkanı Ördü’nün ve oda temsilcilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ördü ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden dolayı teşekkür eden Yanar; “AK Parti camiası olarak esnaflarımızla her zaman içi içe ve gönül gönüleyiz. Esnaflarımızın görüşlerinin de çok değerli olduğunu biliyoruz. Nevşehir’i el birliği ile geliştirmek hepimizin ortak hedefidir” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam