reklam

Ertaş turizmde de iddialı « Nevşehir Trend Haber

15 Ağustos 2022 - 10:37

Ertaş turizmde de iddialı

Son Güncelleme :

21 Ocak 2017 - 11:06

77 views
Avatar

reklam
Ertaş turizmde de iddialı
reklam

 Kapadokya’nın el değmemiş güzelliği tarihi Göre Harabelerinin yanı başında yer alan Kapadokya Hill Hotel & Spa, Misafirlerine ilkleri sunmaya devam ediyor.

Isıtma özelliği ile Kapadokya’daki en büyük kapalı yüzme havuzunu da misafirlerinin kullanıma sunan Ertaş Grup Yönetim Kurulu başkanı Musa Ertaş turizmde’de ilklere devam edeceklerinin sözünü verdi.

Yatırımlarının hız kesmeyeceğini belirten Musa Ertaş, Kapadokya Hill Hotel & Spa‘nında yer aldığıdı Ertaş Grup olarak Turizmde de  Kalite, konfor ve sürdürülebilirliği ile bir dünya markası haline gelebilmesi için eksiksiz her yeniliği takip edip bölgemize uygun olanları doğal yapıyı koruyarak uygulamaya alacaklarını da müjdeledi.

Turizm gelirlerinin 2016 yılında ülke ekonomisinde gözle görülür bir açık oluşturduğuna ve Ertaş Grup olarak, milli gelire katkı ve fayda sağlayıcı Yurt dışı ve yurt içi saha çalışmalarının da 365 gün aralıksız devam ettiğini belirten Musa Ertaş, Katma değer yaratabilmek için kendilerini adamış oldukları bu rotayı değiştirmeyeceğini, her girişimcinin de bu azimle devam etmesi gerektiğini belirtti.

Tarihi Göre kasabasında ve Kapadokya’da turizmin geliştirilebilmesi adına yapılması gereken ne varsa eksiksiz ve kalite unsurlarından kaçınılmadan gelecek dönemlerde de ilgili yatırımlar ile hem istihdama hemde milli ekonomiye katkı sağlayacaklarını belirten Musa Ertaş 2017 sezonun tüm turizm çalışanlarına, işverenlerine hayırlı olmasını diledi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam