reklam

Emirhan ve Kürşat da kumbarasını ocağa bağışladı « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 15:31

Emirhan ve Kürşat da kumbarasını ocağa bağışladı

Son Güncelleme :

10 Mayıs 2018 - 13:11

56 views
reklam
Emirhan ve Kürşat da kumbarasını ocağa bağışladı
reklam

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığının başlatmış olduğu “Destek Ol Otağımıza Sahip Olalım Ocağımıza” kampanyasına yaşlı-genç demeden her kesimden destek yağıyor.

Geçtiğimiz günlerde Kız çocuğu Aybüke’den sonra yaşları küçük Kürşat ve Emirhan Demir isimli erkek çocuklar da babalarının verdiği harçlıkları kumbarada biriktirdikten sonra, Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığına getirip İl Başkanı Ali Türker’e teslim etti.

Henüz daha 3 yaşında olan Emirhan, kumbarasını teslim ederken de “Ali amca al benim paralarım ocağımıza feda olsun. ben yine biriktiririm” dedi.

Emirhan’ın bu anlamlı sözlerinin ardından Başkan Ali Türker, Minik Emirhan’ı ve Kürşat’ı alnından öptü.

 

“Bu tablo bizleri mutlu ediyor”

Ülkü Ocakları Nevşehir il Başkanlığının gençlere daha iyi şartlar altında, kendi mülkiyetinde hizmet edebilmesi için yaşı küçük, ama böylesine duyarlı gençlerin kendilerine destek verdiğini görmek kendilerini oldukça mutlu ettiğini belirten Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, “Yaşlısından gencine her kesimden destek alıyoruz. Kampanyamız mülkiyeti alacağımız rakama ulaşana kadar devam edecektir. Allah yapılan yardımlarını kabul etsin. Evlatlarımız Kürşat ve Emirhan’a bu örnek davranışından ötürü sonsuz teşekkür ederiz.” dedi

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam