reklam

Mezuniyet maratonu 16 Mayıs’ta başlıyor « nevsehir haber

8 Şubat 2023 - 06:46

Mezuniyet maratonu 16 Mayıs’ta başlıyor

Son Güncelleme :

06 Mayıs 2017 - 9:51

reklam
Mezuniyet maratonu 16 Mayıs’ta başlıyor
reklam

Mezuniyet maratonu 16 Mayıs’ta başlıyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde mezuniyet töreni maratonu üç gün sürecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Üniversite Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mazhar Bağlı ve yeniden yapılandırılan Üniversite yönetiminin ilk mezuniyet heyecanı 16 Mayıs günü yaşanacak. 16, 17 ve 18 Mayıs 2017 tarihlerinde düzenlenen olan mezuniyet törenleriyle Üniversiteden 3 bin 500 dolayında öğrenciye diplomaları teslim edilecek.

Üniversite bağlı Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Turizm Fakültesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesinin yanı sıra Nevşehir MYO, Gülşehir MYO, Avanos MYO, Sağlık Hizmetleri MYO, Hacıbektaş MYO, USET MYO, Sağlık Yüksek Okulundan mezun olan öğrenciler arasında dereceye girenlere de belgeleri takdim edilecek.

Bu eğitim kurumları arasında en fazla mezun verecek olanların başında 525 öğrenci ile Nevşehir Meslek Yüksek Okulu yer alıyor.

Öğrencilerin mezuniyet heyecanı yaşayacakları törenler Üniversite kongre ve kültür merkezinde, spor tesislerinde, üç gün boyunca 09.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam