reklam

Demir’den açık davet « nevsehir haber

5 Şubat 2023 - 14:40

Demir’den açık davet

Son Güncelleme :

08 Temmuz 2017 - 10:32

reklam
Demir’den açık davet
reklam

Demir’den açık davet

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’e eğitim alanında çevre iller bazında çok önemli bir ivme kazandıracak olan Recep Tayyip Erdoğan Fen ve Sosyal Bilimler Proje okuluna kayıtlar başladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, sosyal paylaşımlarında söz konusu okulun Nevşehir eğitimi için ne denli önemli olduğuna dikkat çekerken, puanı tutan öğrencileri mutlaka bu okulun imkanlarına bir göz atma çağrısında bulunuyor.

Edinilen bilgiye göre; AK Partili Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk’ün yanı sıra, Vali İlhami Aktaş ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’in girişimleri doğrultusunda Kayseri’de kurulması planlanan Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Nevşehir’e alındı.

Recep Tayyip Erdoğan Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulu, Anadolu İmam Hatip Lisesi; destekleme ve yetiştirme kursları, Tam donanımlı laboratuarları, nezih ve konforlu pansiyonu, dinlenme ve etüt salonları, Öğrencilere burs imkanı, yepyeni ve modern derslikleri, yıl boyunca devam edecek olan müzik, resim, hat, spor, yüzme kursları, Z kütüphane ve internet erişimi ile ilimizdeki bir çok eğitim kurumunu adeta kıskandıracak.

2 sınıf, 60 öğrenci kapasiteli olarak faaliyet göstermeye başlayacak olan proje okuluna TEOG puanına göre ilde dereceye giren öğrenciler arasından öğrenci alacak.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam