Eğitim-Bir-Sen’in tapu sevinci « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 18:53

Eğitim-Bir-Sen’in tapu sevinci

Son Güncelleme :

12 Nisan 2017 - 9:31

49 views
reklam
Eğitim-Bir-Sen’in tapu sevinci
reklam

Nevşehir’de eğitim sendikaları arasında il genelinde yetkili sendika olan Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı mülkiyeti kendisine ait bir sendika binasına kavuşmanın sevincini yaşıyor.
Memur-Sen Konfederasyonuna ait sendikaların da yer alacağı Lale Caddesi eski çözüm dershanesinin bulunduğu binanın birinci katına önümüzdeki günlerde taşınmaya hazırlanan Eğitim-Bir-Sen yönetimi tapu kadastro il müdürlüğündeki tapu işlemlerinin ardından mülkiyeti kendisine ait binanın tapusunu da aldı.
Şube Başkanı Mustafa Özdemir’in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Ali Can Çağlak, Fatma Aygün, İskender Çınar, Yavuz Selim Yıldırım ve Mustafa Çiftçi Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube başkanlığının bu mutlu gününü bizzat yaşayanlar arasında yer aldı.
Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Yönetiminin muhasebesinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Mustafa Çiftçi, tapu devir işlemlerinin tamamlanmasının ardından sendikaya kendi mülkiyeti binasını kazandıran son imzayı da atarak tapuyu aldı.
Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, sendikaya desteklerinden dolayı tüm üyelerine teşekkür etmeyi bir borç bildiklerini söyledi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam