Diriliş kız Anadolu imam hatip lisesi yönetimi ve öğrencileri Ünver’i ziyaret etti « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 03:10

Diriliş kız Anadolu imam hatip lisesi yönetimi ve öğrencileri Ünver’i ziyaret etti

Son Güncelleme :

08 Şubat 2018 - 7:39

43 views
reklam
Diriliş kız Anadolu imam hatip lisesi yönetimi ve öğrencileri Ünver’i ziyaret etti
reklam

2017-2018 döneminde eğit ve öğretime başlayan Diriliş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Demir, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Diriliş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Ayşim  Örtlek ve okul öğrencilerinin hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, içerisinde Diriliş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin de bulunduğu eğitim kurumunun, Türkiye’nin örnek bir eğitim kampüsü alanı içerisinde olduğunu belirtti.

Ünver,  Nevşehir Külliyesi ile bir bütünlük oluşturacak eğitim kampüsünün modern yapısı ile de dikkat çektiğini ifade etti. Ünver “ Yavrularımızın fiziki anlamda da modern bir kampüs alanı içerisinde eğitim almaları için yerel yönetimler olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Nevşehir Külliyesi ile de bir bütünlük oluşturacak bu kampüs  alanı,hizmet birimleriyle de ilimizin eğitim çıtasındaki başarının artırılacağı merkezler arasında mutlaka yerini alacaktır. Bu yönde siz değerli yönetici ve gençlerimize başarılar diliyorum.” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam