reklam

Dirikoç: ‘Şampiyonluk şansımız devam ediyor « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 03:23

Dirikoç: ‘Şampiyonluk şansımız devam ediyor

Son Güncelleme :

28 Şubat 2018 - 9:18

53 views
reklam
Dirikoç: ‘Şampiyonluk şansımız devam ediyor
reklam

Nevşehir spor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç ve Yönetim Kurulu üyeleri basın mensuplarıyla Kapadokya Hill Hotel & Spa’da sabah kahvaltısında bir araya geldiler.Yönetim ve Basın mensupları Nevşehirspor ‘un bundan sonraki geleceği hakkında görüş alış verişinde bulunulurken,Pazar günkü Yozgatspor maçınında değerlendirilmesi ve yapılan hatalar ela alındı. Kalan maçlarında kazanılması ve ligin son maçın son saniyesine kadar şampiyonlu mücadelenin devam edeceği belirtildi.

Nevşehir spor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç yaptığı açıklamasında, Yozgat maçında takıma destek veren tüm taraftarlara teşekkür etti ve şampiyonluk yarışında hala iddialı olduklarını belirterek, “Biz bitti demeden bitmez” dedi. Başkan Dirikoç, Yozgat maçını artık geride bıraktıklarını şampiyonluk yarışında hala iddialı olduklarını ifade etti. Henüz şampiyonluk için hiçbir şeyin bitmediğini söyleyen Dirikoç, Yönetim Kurulumuzla, Hocamızla, futbolcularımızla Yozgatspor maçından gerekli dersleri çıkardık. Artık bundan sonraki maçlarımızı da kayıpsız kapatmak istiyoruz; Her gecenin nasıl sabahı var ise, bu kötü sonuçtan sonra çok çabuk silkelenip uyanacağız ve durmaksızın yolumuza devam edeceğiz. Kalan 6 haftada oynayacağımız 5 maçın 5’inden de galip gelerek rakiplerimizin puan kaybetmelerini bekleyeceğiz. En zorlu haftaları geride bıraktık. Bizler son hafta son maçın 90 dakikası bitimine kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Üstüne basarak söylüyorum, henüz hiçbir şey bitmedi. Şampiyonluk için Nevşehirspor’la birlikte Aksarayspor ve Yozgatspor’un şansları eşit. Bugün  birlik zamanı daha çok el ele verip daha çok safları sıklaştırma zamanı. Bu Büyük Taraftarımıza Şampiyonluk Yakışır ! Büyük taraftarımız yağmur çamur demeden akın akın takımını desteklemeye geldi. Biz sizlerden aldığımız güçle yıkılmadan dimdik ayaktayız. Sizler de hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayın. Her zaman omuz omuza takımımızı desteklemeye devam edelim. Dün olduğu gibi bugün de yarın da biz şampiyonluğun en büyük adayıyız. Büyük taraftarımızdan aldığımız güçle gerekeni her zaman yapacağız. Her zaman olduğu gibi; Hep destek, tam destek” dedi.

Öte yandan Nevşehir spor Azatlı spor maçının hazırlıklarına bu günden itibaren çalışmalarını kendi tesislerinde sürdürüyor.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam