izmir escort

reklam

Dinlenme ve çocuk oyun parkları yenileniyor « Nevşehir Trend Haber

4 Ağustos 2021 - 04:02

Dinlenme ve çocuk oyun parkları yenileniyor

Son Güncelleme :

28 Haziran 2018 - 10:03

70 views
reklam
Dinlenme ve çocuk oyun parkları yenileniyor
reklam

Nevşehir Belediyesi tarafından dinlenme ve çocuk oyun parklarının yenilenmesine yönelik çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehir merkezi genelinde bulunan dinlenme ve çocuk oyun alanlarının daha modern bir görünüme kavuşmasının yanı sıra, park alanlarında halkın beklentilerine uygun daha nitelikli hizmetlerin sunulması amacıyla başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Şehrin farklı merkezlerinde daha önceden yapılan park alanları yeniden elden geçirilirken, çağın gereklerine uygun bir yapılanma yürütülüyor.  Eskiyen ve yıpranan park oyun grupları yenileri ile değiştirilirken, halkın dinlenerek daha rahat bir zaman geçirmeleri için gerekli alt yapı çalışmaları da bu kapsamda yeni baştan ele alınıyor.

Bazı dinlenme ve çocuk oyun alanlarına basketbol sahaları yapılırken, yeni kamelyalar yerleştirilerek yeşil alanlarının görsel zenginliğe kavuşması da sağlanıyor.

Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen bu yöndeki çalışmaların önümüzdeki günlerde sürmesi planlanıyor.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam