reklam

Devlet Hastanesine uzman ve pratisyen hekim atamaları yapıldı « Nevşehir Trend Haber

26 Ekim 2021 - 10:38

Devlet Hastanesine uzman ve pratisyen hekim atamaları yapıldı

Son Güncelleme :

10 Eylül 2021 - 9:35

37 views
reklam
Devlet Hastanesine uzman ve pratisyen hekim atamaları yapıldı
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)- Nevşehir Devlet Hastanesine 100. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ile uzman ve pratisyen hekim atamalarının yapıldığı belirtildi.

Nevşehir Devlet Hastanesinin facebook resmi hesabı üzerinden yapılan bilgilendirmede  Sağlık Bakanlığı tarafından 09.09.2021 tarihinde yapılan 100. Dönem devlet hizmet yükümlüğü kurası ile  Nevşehir Devlet Hastanesine Beyin ve Sinir Cerrahisi, Nöroloji, Çocuk Cerrahisi, Acil Tıp, Radyoloji ve Göğüs Cerrahisi uzmanı ile 22 pratisyen hekimin atamasının yapıldığı belirtildi.

Nevşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Macit Yalçın yaptığı açıklamada,  son yapılan atamaların hastanemiz adına çok sevindirici olduğunu belirtti..

Yalçın; “Uzunca bir süredir eksik olan branşlardan uzman hekimlerin hekim kadromuza katılması ile hizmet kalitemizin çok daha artacağını ve özellikle acil servise başvuran hastalarımızın çevre illere sevklerinde ciddi oranda azalma olacaktır.”dedi.

Yapılan bu atamaların Nevşehir’e hayırlı olmasını dileyen Uzm. Dr. Macit Yalçın, kadroların Nevşehir Devlet Hastanesine tahsis edilmesinde emeği geçen tüm yetkililere teşekkür etti.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam