reklam

Demir, okul ziyaretlerini sürdürüyor « Nevşehir Trend Haber

26 Ekim 2021 - 11:38

Demir, okul ziyaretlerini sürdürüyor

Son Güncelleme :

24 Eylül 2021 - 11:56

26 views
reklam
Demir, okul ziyaretlerini sürdürüyor
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)- Nevşehir Millî Eğitim Müdürü Murat Demir, okul ziyaretleri kapsamında Şehit Demet Sezen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyaret gerçekleştirdi.

Sınıfları gezerek öğrencilerle tanışan Millî Eğitim Müdürü Demir,öğrencilerle hayalleri ve hedeflerine ilişkin sohbet etti. Demir, öğrencilere kendilerini tanımaları, yeteneklerini keşfetmeleri, okumaktan asla vazgeçmemeleri ve bir hedef belirleyerek ona ulaşmak için çaba sarf etmeleri konularında tavsiyelerde bulundu.

Demir yaptığı açıklamada;  “Millî Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı iş birliğiyle hazırlanan okullarda alınması gereken Kovid-19 tedbirlerine göre yüz yüze eğitime devam ediyoruz. İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve Müfettişlerimizle birlikte sürekli sahada yer alıyor, okullardaki tedbirleri yerinde inceliyoruz. Alınması gereken tedbirlerle ilgili rehberlik yapıyor ve gözlemlere dair raporlar çıkararak Bakanlığımıza her hafta iletiyoruz. Bu sıkı denetimlerle; idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizin de tedbirli bir şekilde davranmasıyla okullarımızda yüz yüze eğitime devam edeceğiz.  Okul içerisinde ve çevresinde salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirler ve gerekli hassasiyetin gösterilmesinden dolayı idareci, öğretmen ve tüm personelimize teşekkür ediyorum.” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam