reklam

Cumhuriyet Konseri Büyük Beğeni Topladı « Nevşehir Trend Haber

16 Eylül 2021 - 14:45

Cumhuriyet Konseri Büyük Beğeni Topladı

Son Güncelleme :

30 Ekim 2017 - 13:28

45 views
reklam
Cumhuriyet Konseri Büyük Beğeni Topladı
reklam

Cumhuriyet Konseri Büyük Beğeni Topladı

Cumhuriyetimizin 94. yıl dönümü kutlamaları kapsamında, Avanos Belediyesi ve Avanos Kent Konseyinin katkılarıyla, Avanos Türk Sanat Müziği Korosu tarafından Cumhuriyet Konseri verildi.

Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği eserler başta olmak üzere büyük ustalardan, büyük besteleri amatör ses ve saz sanatçılarından oluşan, Avanos Türk Sanat Müziği Halk Korosu tarafından seslendirildi.

Avanos Belediyesi Toplantı Salonunda, ilçemiz halkına yönelik gerçekleştirilen konsere, Avanos Kaymakamımız Murat Çağrı Erdinç, Belediye Başkanımız İsmet İnce, Avanos Garnizon Komutanımız Onur Güven, Avanos İlçe Emniyet Müdürümüz Faruk Yaman, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Kerem Yılmaz, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Koro Şefi Osman Okan’ın yönetiminde verilen konser beğeni ile dinlenirken finalde okunan İzmir Marşında coşku zirveye taşındı. Avanos Kaymakamımız Murat Çağrı Erdinç ve Belediye Başkanımız İsmet İnce katılımlarından dolayı vatandaşlarımız olmak üzere konserde emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam