Cristoph  Daum Kapadokya’yı unutamıyor. « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 16:49

Cristoph  Daum Kapadokya’yı unutamıyor.

Son Güncelleme :

24 Ocak 2018 - 7:12

39 views
reklam
Cristoph  Daum Kapadokya’yı unutamıyor.
reklam

Fenerbahçe Teknik Direktörü iken Konyaspor maçından sonra  eşi Angelica Camm ile kapadokyaya gelen ünlü Teknik Direktör Daum,TRT Spor’da  Veli Yiğite yaptığı açıklamada Yaklaşık 10 yıl Türkiyede yaşadığını güzel anıları olduğunu futbol dışında Bir çok bölgeyi gizdiğini ifade eden Daum” Kapadokya ve Göreme gezisini asla unutamam.Hiç tanımadığım insanlar bana gözleme, ayran,ve yoğurt ikramında bulundular.Hiç biri yabancı dil bilmiyorlar ama kalpten içten ,kalpten duyguları beni inanılmaz etkiledi”dedi.

O dönem Daum ile yaptığımız haberler Ulusal gazeteler ve Televizyonlarda yer almış Kapadokya’yı Dünyaya tanıtmıştık

FENERBAHÇE TEKNİK PATRONU DAUM BALON İLE STRES ATTI

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Konyaspor galibiyetinin ardından hayat arkadaşı Anjelika Camm’la Kapadokya’yı gezdi. Daum burada gazeteciler fes giymesini isteyince “Atatürk’ün kaldırdığı şeyi ben giymem” dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, sevgilisi Angelica ile birlikte Kapadokya’da balona bindi. Balon ile peribacalarını gökyüzünden seyreden Daum, “Zirvede olmak güzel bir duygu” diye konuştu.

Sabahın ilk ışıkları ile birlikte Kapadokya’nın en gözde turizm merkezlerinden biri olan Göreme beldesinde Ez-Air ‘a ait 11 kişilik sıcak hava balonuna binen Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum ve sevgilisi Angelica Camm, sıcak hava pilotu Hasan Ezel’in rehberliğinde yerden yaklaşık bin metre yükseklikten bölgedeki peribacalarını izledi. Fotoğraf makinası olarak da kullanılabilen kamerası ile peribacalarının üzerinde sık sık görüntü alan Christoph Daum, yaklaşık 2 saat süre ile havada kaldı. Göreme beldesinin yanı sıra bir süre Çavuşin köyünün üzerinde birkaç tur atan Fenerbahçe’nin Teknik patronu Daum ve sevgilisi Camm, Zelve-Paşabağlarında yerden 3 metre yüksekliğe kadar alçalıp peribacalarını daha da alt tabandan izleme imkanı buldu.

Avanos ilçesi yakınlarındaki bir tarlada balon turunu tamamlayan Daum ve sevgilisi ile tura katılan diğer turistler, şampanya patlatarak gerçekleşen geziyi kutladılar. Burada gazetecilere açıklamalar yapan Daum, “Kapadokya’da futbol yok, burası oldukça fantastik, mükemmel bir yer. Tüm güzellikler burada, bir araya gelmiş. Çok etkilendim ama burada futbol konuşmayacağım, futbol yok, Kapadokya var” dedi

Kapadokya turuna katılan Angelica Camm da ilk kez geldiği Kapadokya’nın büyüleyici görüntüleri karşısında oldukça etkilendiğini belirterek, “Kapadokya çok güzel” dedi.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam