izmir escort

reklam

CHP’nin afişlerini kim, neden tahrip ediyor? « Nevşehir Trend Haber

5 Ağustos 2021 - 00:00

CHP’nin afişlerini kim, neden tahrip ediyor?

Son Güncelleme :

16 Mart 2017 - 8:41

81 views
reklam
CHP’nin afişlerini kim, neden tahrip ediyor?
reklam

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin hafta sonunda ilimizde gerçekleştireceği miting ile ilgili afişlerin tahrip edilmesine tepki gösterdi.

Tarım İl Müdürlüğü, Üniversite çevresinde ayrıca Ürgüp yolu üzerindeki bilbordlarda asılan afişlerin tahrip edildiğine dikkat çeken İl Başkanı Gülmez, konuyla ilgili emniyet müdürlüğü ve İl Jandarma komutanlığına suç duyurusunda bulunduklarını belirtti.

Gülmez, “Cumhuriyet Halk Partisine Nevşehir’de özellikle belli çevreler tarafından tahrik edici bir takım davranışlarda bulunulmaktadır. Hafta sonunda ilimizde düzenlenecek olan ve Yalova Milletvekilemiz Sayın Muharrem İnce’nin Nevşehir’e gelişiyle ilgili bilbordlara asılan afişlerimiz yırtılmaktadır. Tarım İl Müdürlüğünün ve Üniversitemizin çevresindeki afişlerimiz tarip edilmiştir. Ayrıca Cezaevi yolu üzerindeki bilbordlardaki afişlerimizde aynı şekilde tahrip edilmiştir. Bu bunlarla ilgili emniyet müdürlüğümüze ve İl Jandarma Komutanlığımıza gerekli başvurularımızı yaptık. Cezaevi yolundaki afişimizi yırtanın aracının plakasını da tespit ettik. Jandarmaya suç duyurusunda bulunduk. Bu konuda gerekli yasal işlemleri yapmaya ve takipçisi olmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam