reklam

CHP’de referandum mesaisi sürüyor « Nevşehir Trend Haber

25 Eylül 2021 - 00:03

CHP’de referandum mesaisi sürüyor

Son Güncelleme :

21 Mart 2017 - 10:43

60 views
reklam
CHP’de referandum mesaisi sürüyor
reklam

Geçtiğimiz hafta sonunda Yalova Milletvekili Muharrem İnce’yi mitingde Nevşehir’de ağırlayan Cumhuriyet Halk Partisinde referandum çalışmaları sürüyor.


Yaklaşık bir aydır alanlarda olduklarını ve referandumda Nevşehir’den daha fazla hayır oyu çıkmasına yönelik yoğun bir şekilde çalıştıklarını kaydeden İl Başkanı Kamil Gülmez, önümüzdeki günlerde CHP’li milletvekillerinin il merkezi ve ilçelerde referandum çalışmalarına katkı sağlayacaklarını dile getirdi.
CHP eski Milletvekili Hakkı Süha Okay ve İzmin Gaziemir Belediye Başkanının Nevşehir’deki referandum çalışmalarına destek vereceğini söyleyen CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgin, Hatap Milletvekili Hilmi Yarayıcı, Parti Meclis Üyesi ve İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner’in de Nevşehir’de gerek birlikte, gerekse bireysel olarak referandum çalışmaları yapacaklarını ifade etti.
Yine eski Milletvekillerinden Umut Oran ile Ankara Milletvekili Necati Yılmaz’ın da Nevşehir’e gelerek referandum çalışmalarına destek sağlayacağına dikkat çeken İl Başkanı Gülmez, bütün bu çalışmalara il, ilçe örgütlerinin de katılacağını söyledi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam