reklam

Çektik besmeleyi oyumuzu kullandık « Nevşehir Trend Haber

10 Ağustos 2022 - 22:45

Çektik besmeleyi oyumuzu kullandık

Son Güncelleme :

22 Mayıs 2017 - 10:18

69 views
Avatar

reklam
Çektik besmeleyi oyumuzu kullandık
reklam

Çektik besmeleyi oyumuzu kullandık

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hafta sonunda yapılan genel kurul sonrasında yeniden AK Partinin başına geçmesini değerlendirdi.

Nevşehir delegesi olarak genel kurulda oy kullanan ve ayağının tozuyla söz konusu genel kurulu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeniden partinin başına geçmesini değerlendiren Başkan Ünver, Ülkenin Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan daha çok istifade edebileceği bir konuma gelindiğinin altını çizdi.

2011 Yılında AK Partinin kuruluşunda belirlenen artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak parolasıyla birlikte o günden bu yana Ülkede hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığına vurgu yapan Nevşehir Belediye Başkanı Ünver, “Öncelikle vatanımıza, milletimize, insanlığa hayırlar getirsin. Hatırlarsınız 2001 Yılında Bilkent Otelde ilk yola çıkıldığında slogan şuydu Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak. Hakikaten de hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Bu dava büyüdü, gelişti ve belli bir olgunluğa getirildi ve bu ülkenin geleceğiyle özdeşleşti. Allah’a şükürler olsun ki Ülkemizi dünyanın sayılı ülkeleri arasına getirdik. Koyduğumuz hedefler çok büyük hedefler. Bende delegeyim Partimde. Dün seve seve çektik besmeleyi ve oyumuzu kullandık. İnşallah memleketimizin geleceği için hayırlara vesile olur. Türkiye halkımızın onayından sonra sistem değişikliğini yasal bir mecraya oturttu. Artık davanın kurucusu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan daha çok birlikte olabileceğimiz, daha çok hizmetlere imza atabileceğimiz bu konumda. Nevşehir’i çok seviyor Sayın Cumhurbaşkanımız. Özel sohbetlerimizde sürekli bu gündeme geliyor. Ülkemizin kendisinden çok fazla istifade edebileceğini düşünüyorum. Tekrar hayırlı olsun diyorum” diye konuştu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam