izmir escort

reklam

Cappadox Festivali Başlıyor « Nevşehir Trend Haber

25 Temmuz 2021 - 12:16

Cappadox Festivali Başlıyor

Son Güncelleme :

14 Haziran 2018 - 9:24

46 views
reklam
Cappadox Festivali Başlıyor
reklam

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Cappadox Festivali 14 Haziran Perşembe günü başlayıp 19 Haziran Salı günü sona erecek.

Müzik, sanat, gastronomi ve açık hava etkinlikleriyle altı güne yayılacak festival Kapadokya’nın ve Uçhisar’ın büyülü mekanlarını mesken tutacak. Gün doğumu konserleriyle, doğa konserleriyle, Bezirhane’de, Kapadokya’nın en yüksek noktası Uçhisar Kalesi’nde ve peri bacalarıyla çevrili eşsiz Cevizlik’te farklı müzikler, müzisyenler ve anlayışlar bazen solo konserler, bazen de özel projeler ve buluşmalarla festival devam edecek.

Cappadox’un bir diğer alanı olan gastronomi etkinlikleri; geleneksel tat, doku ve aromaları yemek, piknik ve özel tadım etkinlikleri ile yeniden bir araya getiriyor. Cappadox’ta gerçekleşecek etkinliklerde katılımcıları akustik doğa konserleri ve piknikler bekliyor olacak. Katılımcılar koşu etkinliklerinde patikaları kendi ritminde aşacak; bisikletçiler vadileri pedallayacak. Bölgenin gün doğumu ve gün batımı manzaralarına karşı yoga ve meditasyon seansları yapılacak.

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan “ 14-19 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan Cappadox Festivali Ramazan Bayramı’mız ile aynı günlere denk gelmektedir. Bayram ile festivalin aynı günlere denk gelmesiyle birlikte bölgemizde yoğunluk yaşanacağını düşünüyorum. “dedi

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam