reklam

BURSA NEVŞEHİRLİLER DERNEK BAŞKANI YILDIRIM,ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ « Nevşehir Trend Haber

15 Ağustos 2022 - 19:35

BURSA NEVŞEHİRLİLER DERNEK BAŞKANI YILDIRIM,ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

10 Mart 2017 - 8:35

99 views
Avatar

reklam
BURSA NEVŞEHİRLİLER DERNEK BAŞKANI YILDIRIM,ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ
reklam

Bursa Nevşehirliler Dernek Başkanı Oğuz Yıldırım başkanlığındaki heyet, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.


Bursa Aksaraylılar Dernek Başkanı Orhan Savaş ve Bursa Yozgatlılar Dernek Başkanı Ahmet Aslan’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Yıldırım, kurucu üye olarak yer aldığı ve 33 şehrin başkanlarından oluşan Bursa İl Dernekler Federasyonu’nun organizasyonu ile 26 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında Bursa’da Nevşehir’in genel anlamda tanıtılacağı bir etkinliğin düzenleneceğini belirtti.
Yıldırım, Bursa’daki kardeşlik ve kültür etkinliği ile hazırlıkların son aşamaya geldiğini belirterek, Nevşehir’in tüm yöneticilerini bu etkinlikte Bursa’da görme arzusu içerisinde olduklarını ifade etti. .
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’de , oldukça büyük bir doğal, kültürel ve tarihi zenginliğe sahip şehirler arasında yer alan Nevşehir’in Bursa’da etkin bir şekilde tanıtılmasından büyük bir mutluluk duyacağını belirterek, programının müsait olması durumunda bu etkinliğe katılabileceğini iletti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam