reklam

BURASI EGE VEYA AKDENİZ  SAHİLİ DEĞİL MEDAŞ YÖNETİCİLERİ, SAHİL SOKAK  SAHİL SOKAK « Nevşehir Trend Haber

16 Eylül 2021 - 13:20

BURASI EGE VEYA AKDENİZ  SAHİLİ DEĞİL MEDAŞ YÖNETİCİLERİ, SAHİL SOKAK  SAHİL SOKAK

Son Güncelleme :

24 Temmuz 2021 - 13:54

194 views
reklam
BURASI EGE VEYA AKDENİZ  SAHİLİ DEĞİL MEDAŞ YÖNETİCİLERİ, SAHİL SOKAK  SAHİL SOKAK
reklam

NEVŞEHİR’DE YAYAYA GEÇİT YOK

NEVŞEHİR(TRENDHABER )- Ege ve Akdeniz SAHİL şeritlerinin sağlıklı bir ışıklandırma sistemi içerisinde olmasının yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra bu bölgelerde oturan vatandaşlar açısından da vazgeçilmez bir önem taşıdığı bilinen bir gerçek

Sahiden SAHİL bulunmayan şehrimizde , Yeni Mahalle sınırları içerisinde bir SAHİL Sokak var.

Bu alanda yaya geçişlerinin sağlıklı bir şekilde sağlanması anlamında da Nevşehir Belediyesi Sahil Sokak’da bir dizi kaldırım düzenlemelerini de geçtiğimiz 10 yıl içerisinde tamamladı. Tamamladı tamamlamasına da MEDAŞ’ın muhteşem düşünceli yetkilileri, bu alanda bulunan özel bir Alışveriş merkezinin hemen yanında,hemde kaldırım geçişlerini de engelleyen bir alana bir elektrik direği dikerek bu alanda ışıklandırma hizmeti sundu..

‘İyi güzel, bunda ne var kardeşim? ’ diyebilirsiniz, ancak ışıklandırma direğini ,aziz hemşehrilerimizin kullandığı gerçekte dar bir alanda olmasına rağmen ,kaldırımın tam ortalık yerine ucube gibi dikiverdi MEDAŞ ilgilileri. Bununla da yetinmedi bunun KDV si anlamında da düşünülebilecek bir de elektrik panosunu getirip kaldırıma yerleştiriverdi.

Bir yanda yaya kaldırımından halkın rahatça yararlandırılması amacıyla ,araç parkını yasaklayan Nevşehir Belediyesi, diğer yanda ‘KALDIRIRIM KALDIRIMI,BENİM ELEKTRİK DİREĞİM DAHA ÖNEMLİ’ anlayışına kelimenin tam anlamıyla uyum içerisinde hareket eden bir MEDAŞ anlayışı.

Elektrik direkleri asla önemsiz değil, elbette önemli ama halkın kullanımının önüne geçilmesi amacıyla yapılan bir hizmet anlayışı da asla kabullenilemeyecek bir yaklaşım tarzı olsa gerek.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam