Belediye başkanı Ünver’e , PTT’den peygamberimizin mektupları kitabı ve PTT müzesi koleksiyonu harita kataloğu verdi « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 03:05

Belediye başkanı Ünver’e , PTT’den peygamberimizin mektupları kitabı ve PTT müzesi koleksiyonu harita kataloğu verdi

Son Güncelleme :

07 Mart 2018 - 9:45

61 views
reklam
Belediye başkanı Ünver’e , PTT’den peygamberimizin mektupları kitabı ve PTT müzesi koleksiyonu harita kataloğu verdi
reklam

Nevşehir PTT Başmüdürü Cafer Ersoy, PTT Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘Peygamberimiz Hz. Muhammed(S.A.S.)’in Mektupları’ ve İstanbul PTT Müzesi Koleksiyonları Harita Kataloğu isimli kitabı Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e takdim etti.

Nevşehir PTT Başmüdürü Cafer Ersoy beraberindeki PTT Nevşehir İşletme Müdürü Osman Gün ve PTT Merkez Müdürü Erturun Gürdere ile birlikte Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında.

Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken, PTT Nevşehir Başmüdürü Ersoy, Başkan Ünver’e PTT Genel Müdürlüğü tarafından kültür hizmeti olarak hazırlanan Peygamberimiz Hz. Muhammed(S.A.V.)’in Mektupları’ isimli kitabı ile Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerine ait posta haritalarının yer aldığı, aynı zamanda sağlık, idare, plan, kroki ve grafiklerden oluşan nadide bir eser olarak gösterilen ‘PTT Müzesi Koleksiyonları Harita Kataloğu’ isimli kitabını takdim etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’ de PTT Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan bu eserlerin, kendi çaplarında büyük bir eksikliği doldurduğuna inandığını belirterek, PTT Genel Müdürlüğü nezninde PTT Nevşehir Başmüdürü Ersoy’a teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam