reklam

Belediye başkanı Seçen’e tebrik ziyaretleri devam ediyor « Nevşehir Trend Haber

17 Ekim 2021 - 15:04

Belediye başkanı Seçen’e tebrik ziyaretleri devam ediyor

Son Güncelleme :

10 Mayıs 2018 - 8:47

41 views
reklam
Belediye başkanı Seçen’e tebrik ziyaretleri devam ediyor
reklam

Nevşehir’deki kamu kurum ve kuruluşların temsilcilerinin yanı sıra, sivil toplum teşkilatlarının yöneticilerinin Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ’i tebrik ziyaretleri devam ediyor.

VALİ YARDIMCISI SİNAN, HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE

Nevşehir Vali Yardımcısı Nevzat Sinan, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ’i makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar dileğinde bulundu. Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’ de Vali Yardımcısı Sinan’a teşekkür etti. Seçen, Nevşehir’e el birliği içerisinde hizmet etme kararlılığı içerisinde olduklarını ifade etti.

PTT BAŞMÜDÜRÜ ERSOY,BERABERİNDEKİ HEYETLE SEÇEN’E BAŞARILAR DİLEDİ

Nevşehir PTT Başmüdürü Cafer Ersoy, beraberindeki PTT Nevşehir Başmüdürlüğü yöneticileri ile birlikte Belediye Başkanı Atilla Seçen’i makamında ziyaret ederek, Belediye Başkanlığı görevinin hayırlı olması temennisini iletti.  

JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASINDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Jeoloji Mühendisleri Odası Nevşehir Temsilcisi Zafer Ertosun ve üye   Hanif Akbalık’ da Belediye Başkanı Seçen ’i ziyaret ederek hayırlı olması dileklerinde bulundular. Seçen’ de, halka hizmet noktasında önemli bir görev üstlendiğini belirterek, hizmet kervanının bundan sonraki süreçte de devam edeceğini kaydetti.

KAPTİD BAŞKANI DİNLER VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ  SEÇEN’E ,BAŞARILAR DİLEDİ

Kapadokya Turistik İşletmeler Derneği Başkanı Yakup Dinler ve yönetim kurulu üyeleri de Belediye Başkanı Atilla Seçen ’i ziyaret ederek, görevinin hayırlı olması dileğinde bulundular ve başarılar temennisinde bulundular. Dinler, turizm konumunda yerel yönetim işbirliğinin vazgeçilmez bir önem taşıdığını belirterek, bundan sonraki süreçte de bölge turizmcileri olarak ilişkilerin sürdürüleceği mesajı verdi. Belediye Başkanı Atilla Seçen’de, bölgenin en temel ekonomik dinamiklerinden biri olan turizmden hedeflenen başarının sağlanması adına Nevşehir Belediyesi olarak üzerlerine düşeni yerine getirme yönünde kararlılık içerisinde  olduklarını belirterek, KAPTİD yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

ŞOFÖRLER OTOMOBİLCİLER VE NAKLİYECİLER ODASI’NDAN SEÇEN’E ZİYARET

Nevşehir Şoförler Otomobilciler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Atilla Seçen ’i makamında ziyaret ettiler. Düzgün, Belediye Başkanı Seçen ’e görevinde Allah’ın kolaylıklar vermesi temennisinde bulundu. Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ’de  güzel dilekler için teşekkür etti. Seçen ‘ Hep birlikte halkımızın beklentilerine uygun hizmetleri yapmaya gayret edeceğiz. “ diye konuştu.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam