Belediye başkanı Seçen’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor « Nevşehir Trend Haber

27 Ekim 2021 - 02:56

Belediye başkanı Seçen’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Son Güncelleme :

29 Mayıs 2018 - 11:12

49 views
reklam
Belediye başkanı Seçen’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor
reklam

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ’e vatandaşların yanı sıra, sivil toplum kuruluşları  temsilcileri ile kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerinin hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Bu kapsamda İller Bankası A.Ş. Kayseri Bölge Müdürü Sönmez Ata, Belediye Başkanı Atilla Seçen ’e nezaket ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar diledi.

Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sağlık ,Kültür ve  Spor Daire Başkanı Metin Korkmaz ve Şube Müdürü Mustafa Büyükkurutluca, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ’i ziyaret etti. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Sağlık, Kültür ve  Spor Daire Başkanı Metin Korkmaz ziyaretin anısına  Seçen ’e Anfora takdim etti.

Türk Kızılayı Nevşehir Şubesi  Onursal Başkanı Erol Gülen’de, Atilla Seçen ’i makamında ziyaret etti ve kısa süre içerisinde Belediye Caddesi’ndeki  gece ışıklandırılmasına yaptığı katkılardan dolayı  teşekkür etti.

Ayrıca Nevşehir Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Lokman Kozan ve yönetim kurulu üyeleri  de, Atilla Seçen’ i ziyaret ederek, görevinin hayırlara vesile olması temennisini iletti.

İbrahim Ünüvar başkanlığında Nevşehir Kurs ve Okul Talebeleri Yardım Derneği ile Atilla Uğur  başkanlığındaki Hasan Emmi Çevre ve Kültür Derneği yöneticileri  , Belediye Başkanı Seçen’i ziyaret ederek, görevinde başarılar dileğinde bulundular.

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Şerafettin Arslan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı  Atilla Seçen’i ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Bu arada Seçen’i ziyaret edenler arasında Nevşehir’de 22. ve 23. Dönem  Nevşehir Milletvekilliği yapan Rıdvan Köybaşı’ da yer aldı. Seçen’e başarılar dileğini ileten Köybaşı ,  görev süresince hayırlı hizmetlerde bulunması temennisinde bulundu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam