izmir escort

reklam

Belediye Başkanı Seçen ve Milletvekili Adayı Çalışkan, Belediye Hizmet Birimlerindeki Personelleri Ziyaret Etti « Nevşehir Trend Haber

5 Ağustos 2021 - 01:12

Belediye Başkanı Seçen ve Milletvekili Adayı Çalışkan, Belediye Hizmet Birimlerindeki Personelleri Ziyaret Etti

Son Güncelleme :

20 Haziran 2018 - 8:55

53 views
reklam
Belediye Başkanı Seçen ve Milletvekili Adayı Çalışkan, Belediye Hizmet Birimlerindeki Personelleri Ziyaret Etti
reklam

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimi çalışmaları kapsamında 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Emre Çalışkan ile birlikte Nevşehir Belediyesi hizmet birimlerinde görev yapan personelleri ziyaret ederek, hayırlı işler temennisinde bulundu.

AK Parti İl başkan Yardımcısı Salih Açıkgöz’ün de hazır bulunduğu ziyarette, Nevşehir Belediyesi binasının hizmet ofislerinde görev yapan personelleri ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen ve 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Emre Çalışkan, personellere işlerinde başarılar diledi.

Belediye Başkanı Seçen ve Milletvekili Adayı Çalışkan bu arada Nevşehir Belediyesi Evlendirme Memurluğunda nikah kıydıran bir çifti tebrik ederek mutluluklar dileğinde bulundu ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Belediye personellerinin yanı sıra, Nevşehir Belediyesi’nde bulunan vatandaşlarla da kısa sohbetlerde yapan Belediye Başkanı Seçen ve Milletvekili Adayı Çalışkan, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da azim ve kararlılık içerisinde halka yönelik hizmetlerin aralıksız devam edeceğini belirttiler ve seçim sonuçlarının başta Nevşehir olmak üzere ülkemiz için hayırlara vesile olması dileğinde bulundular

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam