izmir escort

reklam

Belediye Başkanı Seçen : Mahalle İftarları İle Halkımızla daha da bütünleştik” « Nevşehir Trend Haber

5 Ağustos 2021 - 02:04

Belediye Başkanı Seçen : Mahalle İftarları İle Halkımızla daha da bütünleştik”

Son Güncelleme :

12 Haziran 2018 - 8:07

50 views
reklam
Belediye Başkanı Seçen : Mahalle İftarları İle Halkımızla daha da bütünleştik”
reklam

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, bu yıl ilk kez uygulanan Mahalle iftarı uygulamasıyla Nevşehir Belediyesi ile halk arasındaki birlikteliğin daha da üst noktalara ulaştığını belirtti.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen yaptığı açıklamada, Nevşehir Belediyesi ile halk arasında birlik ve beraberliği etkin bir şekilde tesis edilmesi anlamında mahalle iftarı uygulamasına büyük bir önem verdiklerini söyledi.

“ HALKIMIZIN HAKİMİ DEĞİL, HADİMİ OLMA ÇABASINDAYIZ’

Seçen, mahalle iftarı uygulamasının geleneksel olarak önümüzdeki Ramazan aylarında da devam ettirileceğini belirterek, uygulama ile vatandaşlardan olumlu tepkiler aldıklarını dile getirdi. Seçen daha sonra şöyle konuştu: “ Ramazan ayının kendine has özelliklerine de uygun bir şekilde Nevşehir Belediyesi olarak kimi zaman tek ve kimi zamanda birkaç mahallemizde oturan kardeşlerimizi iftar sofrasına davet ederek birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu ile birlikte iftar yapma sevincini yaşadık. Bundan dolayı değerli vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Mahalle iftarları, inşallah bundan sonraki süreçte de geleneksel olarak düzenlenecektir. Halkımızın Hakimi değil, ancak ve ancak Hadimi olma çabası içerisindeyiz. Bizim kapımız ve gönlümüz değerli vatandaşlarımıza her daim açıktır. Vatandaşlarımız günün her saatinde bize rahatlıkla ulaşabilir, yaşadıkları sıkıntıları aktarabilirler”dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam