izmir escort

reklam

Belediye Başkanı Seçen, Ak Parti milletvekili adayları ile pazaryeri esnafını ziyaret etti « Nevşehir Trend Haber

4 Ağustos 2021 - 01:42

Belediye Başkanı Seçen, Ak Parti milletvekili adayları ile pazaryeri esnafını ziyaret etti

Son Güncelleme :

12 Haziran 2018 - 8:47

52 views
reklam
Belediye Başkanı Seçen, Ak Parti milletvekili adayları ile pazaryeri esnafını ziyaret etti
reklam

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem  AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, 27. Dönem AK Parti Nevşehir  Milletvekili adayları Yücel Menekşe ve Emre Çalışkan ile birlikte,  Modern Pazaryerinde faaliyette bulunan Pazar esnaflarını ziyaret ederek, hayırlı işler dileğinde bulundular.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı   Edip Avşar’ın da hazır bulunduğu ziyarette Belediye Başkanı Atilla Seçen, Pazar alışverişi yapan vatandaşlarla görüşmelerde bulundu.

Nevşehir Sebzeciler Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Selim Özmen’in de refakat ettiği ziyarette  esnafı ile de görüşmeler yapan  Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen,  vatandaşlar ile  bir ve beraber olmayı bundan sonraki dönemde de devam ettireceklerini söyledi.

Pazarcı esnafları ve vatandaşların büyük sevgi ve ilgileri ile karşılanan  Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, 27. Dönem AK Parti Milletvekili adayları Yücel Menekşe ve Emre Çalışkan’da,  Modern  Pazar yerindeki esnaflarla ve Pazar alışverişinde bulunan vatandaşlara hayırlı olsun dileğinde bulundular.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam