izmir escort

Başkanla Fotoğrafın Belediye Web Sitesinde « Nevşehir Trend Haber

19 Haziran 2021 - 02:38

Başkanla Fotoğrafın Belediye Web Sitesinde

Son Güncelleme :

29 Haziran 2018 - 7:07

29 views
reklam
Başkanla Fotoğrafın Belediye Web Sitesinde
reklam

Yenilenen yüzü ile hizmet vermeye başlayan Nevşehir Belediyesi resmi web sitesi www.nevsehir.bel.tr’de ‘Başkanla Fotoğrafım’ bölümü açıldı. Sitede karekod uygulaması ile vatandaşlar çeşitli etkinliklerde Belediye Başkanı Atilla Seçen ile çekilen fotoğraflarına kolayca ulaşabilecek.

Nevşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından tasarlanan mobil uyumlu web sayfasına ‘Başkanla Fotoğrafım’ uygulaması da eklendi. Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklere katılanların kendi fotoğraflarını internet aracılığıyla edinebilmesi için başlatılan uygulama sayesinde bilgisayarlarından www.nevsehir.bel.tr adresinden ‘Başkanla Fotoğrafım’ bölümüne giren vatandaşlar, etkinliklerin yanı sıra Belediye Başkanı Atilla Seçen’ in sokak ya da esnaf ziyaretleri sırasında kendileriyle çekilen fotoğraflara ulaşabilecek.

‘Başkanla Fotoğrafım’ bölümünden cep telefonu veya tabletlerini kullanarak faydalanmak isteyen vatandaşlar için ise, etkinliklerde belediye personelleri tarafından üzerinde belediye iletişim bilgilerinin yer aldığı kart dağıtılacak. Kart üzerindeki karekod sayesinde İOS işletim sistemi kullanan telefon ve tabletlerde herhangi bir uygulamaya gereksinim duymadan karekodun kameraya okutulmasıyla kullanıcılar web sitesindeki ‘Başkanla Fotoğrafım’ bölümüne ulaşarak kendi fotoğraflarını telefon veya tabletlerine indirebilecek. Android işletim sistemi kullanan cep telefonu veya tabletlerde ise; karekod okuma uygulaması ile karekodun okutulması sayesinde aynı şekilde fotoğraflara ulaşılabilecek.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam